BARBOSU SRL
BARBOSU SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea, CUI 23844858. Cifră de afaceri 2025: 574.839 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 23844858
- Denumire
- BARBOSU SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|38|537|2008
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 09.05.2008
- Sediu
- Aleea Trandafirilor, nr. 3, bl. B9, sc. D, et. 1, ap. 6, Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea
- Activități autorizate (CAEN)
- 4763 Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive · rev. 3
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi · rev. 3
- 5210 Depozitări · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 31.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 574.839 lei (+24% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 503,8 mii lei · 2025 574,8 mii lei · maxim 2025 574,8 mii lei · minim 2022 301,8 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 10 mii lei · 2025 27,2 mii lei · maxim 2020 151,5 mii lei · minim 2023 −127,6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 5 · 2025 2 · maxim 2020 6 · minim 2025 2.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 574.839 lei | 465.411 lei | 420.325 lei | 301.825 lei | 386.946 lei | 416.433 lei | 522.763 lei | 494.940 lei | 487.652 lei | 516.967 lei | 503.811 lei |
| Venituri totale | 575.240 lei | 535.411 lei | 420.325 lei | 451.825 lei | 486.946 lei | 625.683 lei | 522.763 lei | 497.373 lei | 487.652 lei | 516.967 lei | 504.198 lei |
| Cheltuieli totale | 535.773 lei | 517.958 lei | 543.732 lei | 432.288 lei | 469.610 lei | 469.171 lei | 512.121 lei | 481.344 lei | 429.362 lei | 499.965 lei | 487.562 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 27.187 lei | 4.098 lei | 0 lei | 15.698 lei | 13.051 lei | 151.489 lei | 5.415 lei | 11.056 lei | 53.471 lei | 17.002 lei | 9.992 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 127.612 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 27.187 lei | 4.098 lei | -127.612 lei | 15.698 lei | 13.051 lei | 151.489 lei | 5.415 lei | 11.056 lei | 53.471 lei | 17.002 lei | 9.992 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 435.741 lei | 415.940 lei | 461.206 lei | 516.541 lei | 406.834 lei | 447.408 lei | 445.701 lei | 393.759 lei | 357.566 lei | 332.012 lei | 317.817 lei |
| Datorii | 460.547 lei | 467.933 lei | 517.297 lei | 444.436 lei | 350.426 lei | 404.051 lei | 553.833 lei | 507.306 lei | 482.169 lei | 510.086 lei | 512.894 lei |
| Capitaluri proprii | -24.806 lei | -51.993 lei | -56.091 lei | 72.105 lei | 56.408 lei | 43.357 lei | -108.132 lei | -113.547 lei | -124.603 lei | -178.074 lei | -195.077 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 3 | 4 | 6 | 6 | 6 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este BARBOSU SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, BARBOSU SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 31.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul BARBOSU SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Râmnicu Vâlcea, județul Vâlcea (Aleea Trandafirilor, nr. 3, bl. B9, sc. D, et. 1, ap. 6); numărul de înmatriculare e J|38|537|2008, din 09.05.2008.
Ce cifră de afaceri a avut BARBOSU SRL în 2025?
574.839 lei, cu 24% peste 2024 (465.411 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 27.187 lei.
Câți salariați are BARBOSU SRL?
2 salariați în medie în 2025 (3 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre BARBOSU SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (31.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.