NMT RAL 1 ST CONSTRUCT SRL

NMT RAL 1 ST CONSTRUCT SRL: firmă în funcțiune din Oraș Mioveni, Argeș, CUI 23799749. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
23799749
Denumire
NMT RAL 1 ST CONSTRUCT SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|03|929|2008
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
25.04.2008
Sediu
Str. CĂTĂNEȘTI, bl. M21, sc. C, et. 1, ap. 4, Oraș Mioveni, Argeș
Activități autorizate (CAEN)
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
  • 4323 Lucrări de izolații · rev. 3
  • 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 3
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
Arată toate (13)
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
  • 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 3
  • 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri · rev. 3
  • 4350 Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil · rev. 3
  • 4391 Activități de zidărie · rev. 3
  • 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit · rev. 3
  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
12.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
SUSPENDARE ACTIVITATE

Financiar · 2015–2024 · 9 bilanțuri

Financiar · 2015–2024 · 9 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 1,9 mii lei · 2022 16,7 mii lei · maxim 2019 62,6 mii lei · minim 2015 1,9 mii lei.

Rezultat net (lei): 2015 −8,9 mii lei · 2024 0 lei · maxim 2019 30 mii lei · minim 2020 −30 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2020 1 · maxim 2015 1 · minim 2015 1.

Indicator2024202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă——16.726 leifără bilanț—62.611 lei36.481 lei22.703 lei—1.851 lei
Venituri totale0 lei0 lei16.726 leifără bilanț0 lei62.611 lei36.481 lei22.703 lei0 lei1.851 lei
Cheltuieli totale——4.946 leifără bilanț30.047 lei31.384 lei22.651 lei13.263 lei—10.692 lei
Rezultat
Profit net0 lei0 lei11.278 leifără bilanț0 lei30.024 lei12.736 lei8.759 lei0 lei0 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 leifără bilanț30.047 lei0 lei0 lei0 lei0 lei8.897 lei
Rezultat net0 lei0 lei11.278 leifără bilanț-30.047 lei30.024 lei12.736 lei8.759 lei0 lei-8.897 lei
Bilanț
Active totale66.223 lei66.223 lei66.202 leifără bilanț123.115 lei122.365 lei83.381 lei70.776 lei63.572 lei63.572 lei
Datorii386 lei386 lei365 leifără bilanț39.758 lei8.961 lei0 lei131 lei56 lei56 lei
Capitaluri proprii65.837 lei65.837 lei65.837 leifără bilanț83.357 lei113.404 lei83.381 lei70.645 lei63.516 lei63.516 lei
Oameni
Număr mediu de salariați———fără bilanț11———1

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este NMT RAL 1 ST CONSTRUCT SRL activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, NMT RAL 1 ST CONSTRUCT SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul NMT RAL 1 ST CONSTRUCT SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în Oraș Mioveni, județul Argeș (Str. CĂTĂNEȘTI, bl. M21, sc. C, et. 1, ap. 4); numărul de înmatriculare e J|03|929|2008, din 25.04.2008.

De unde vin datele despre NMT RAL 1 ST CONSTRUCT SRL?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2024). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.