MALACU & CO S.R.L.
MALACU & CO S.R.L.: firmă în funcțiune din Loc. Măcin, Oraș Măcin, Tulcea, CUI 2376380. Cifră de afaceri 2025: 493.874 lei, 3 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 2376380
- Denumire
- MALACU & CO S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|36|837|1992
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 16.10.1992
- Sediu
- 1 Decembrie 1918, nr. 139, Loc. Măcin, Oraș Măcin, Tulcea
- Activități autorizate (CAEN)
- 4782 Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule · rev. 3
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 3
- 9531 Repararea și întreținerea autovehiculelor · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 30.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 493.874 lei (+23% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 231,6 mii lei · 2025 493,9 mii lei · maxim 2025 493,9 mii lei · minim 2016 222,5 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 2,3 mii lei · 2025 60,9 mii lei · maxim 2022 67,2 mii lei · minim 2024 1,9 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 6 · 2025 3 · maxim 2015 6 · minim 2022 3.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 493.874 lei | 403.155 lei | 282.986 lei | 312.422 lei | 251.731 lei | 236.955 lei | 278.653 lei | 240.447 lei | 239.048 lei | 222.512 lei | 231.571 lei |
| Venituri totale | 633.569 lei | 410.614 lei | 291.391 lei | 312.422 lei | 251.732 lei | 236.955 lei | 283.007 lei | 240.447 lei | 239.048 lei | 222.512 lei | 231.572 lei |
| Cheltuieli totale | 557.908 lei | 401.662 lei | 251.414 lei | 242.379 lei | 220.652 lei | 228.288 lei | 259.558 lei | 233.399 lei | 232.979 lei | 217.680 lei | 222.333 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 60.883 lei | 1.862 lei | 37.063 lei | 67.167 lei | 28.563 lei | 6.297 lei | 20.619 lei | 4.644 lei | 3.679 lei | 2.607 lei | 2.292 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 60.883 lei | 1.862 lei | 37.063 lei | 67.167 lei | 28.563 lei | 6.297 lei | 20.619 lei | 4.644 lei | 3.679 lei | 2.607 lei | 2.292 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 302.259 lei | 266.005 lei | 217.598 lei | 210.794 lei | 171.415 lei | 154.164 lei | 162.053 lei | 151.710 lei | 148.503 lei | 134.595 lei | 137.494 lei |
| Datorii | 85.855 lei | 110.484 lei | 60.214 lei | 23.306 lei | 22.531 lei | 33.843 lei | 30.444 lei | 40.720 lei | 42.081 lei | 34.242 lei | 37.456 lei |
| Capitaluri proprii | 216.404 lei | 155.521 lei | 157.384 lei | 187.488 lei | 148.884 lei | 120.321 lei | 131.609 lei | 110.990 lei | 106.422 lei | 100.353 lei | 100.038 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 5 | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este MALACU & CO S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, MALACU & CO S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 30.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul MALACU & CO S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Loc. Măcin, Oraș Măcin, județul Tulcea (1 Decembrie 1918, nr. 139); numărul de înmatriculare e J|36|837|1992, din 16.10.1992.
Ce cifră de afaceri a avut MALACU & CO S.R.L. în 2025?
493.874 lei, cu 23% peste 2024 (403.155 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 60.883 lei.
Câți salariați are MALACU & CO S.R.L.?
3 salariați în medie în 2025 (3 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre MALACU & CO S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (30.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.