ALMADA INVEST SRL
ALMADA INVEST SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Constanța, Constanța, CUI 23747979. Cifră de afaceri 2025: 1.923.210 lei, 12 salariați. Date ONRC, MF, ANAF
Registru
- CUI
- 23747979
- Denumire
- ALMADA INVEST SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|13|1442|2008
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 17.04.2008
- Sediu
- GRIVIȚEI, nr. 31, CONSTRUCTIA C4, Municipiul Constanța, Constanța
- Activități autorizate (CAEN)
- 1013 Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre) · rev. 3
- 1039 Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a. · rev. 3
- 1071 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie · rev. 3
- 1085 Fabricarea de mâncăruri preparate · rev. 3
- 1086 Fabricarea preparatelor alimentare omogenizate și alimentelor dietetice · rev. 3
- 4617 Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
Arată toate (39)
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 3
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 3
- 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
- 4740 Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații · rev. 3
- 4776 Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea · rev. 3
- 4779 Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie · rev. 3
- 4781 Comerț cu amănuntul al autovehiculelor · rev. 3
- 4782 Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule · rev. 3
- 4783 Comerț cu amănuntul al motocicletelor; comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru motociclete · rev. 3
- 5210 Depozitări · rev. 3
- 5224 Manipulări · rev. 3
- 5510 Hoteluri și alte facilități de cazare similare · rev. 3
- 5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată · rev. 3
- 5540 Intermedieri pentru servicii de cazare · rev. 3
- 5590 Alte servicii de cazare · rev. 3
- 5611 Restaurante · rev. 3
- 5612 Activități ale unităților mobile de alimentație · rev. 3
- 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente · rev. 3
- 5622 Alte servicii de alimentație n.c.a. · rev. 3
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 3
- 5640 Intermedieri pentru servicii de alimentație și de servire a băuturilor · rev. 3
- 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 3
- 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 3
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
- 6832 Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract · rev. 3
- 7751 Servicii de intermediere pentru închirierea și leasingul autoturismelor, autorulotelor și remorcilor · rev. 3
- 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor · rev. 3
- 8240 Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 3
- 8292 Activități de ambalare · rev. 3
- 9020 Activități de interpretare artistică (spectacole) · rev. 3
- 9039 Alte activități suport pentru creație și interpretare artistică · rev. 3
- 9540 Servicii de intermediere pentru repararea și întreținerea calculatoarelor, a articolelor personale și de uz gospodăresc, a autovehiculelor și motocicletelor · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 9 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 9 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.923.210 lei (-10% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 2,3 mil. lei · 2025 1,9 mil. lei · maxim 2019 4,1 mil. lei · minim 2025 1,9 mil. lei.
Rezultat net (lei): 2015 3,3 mii lei · 2025 −6,8 mii lei · maxim 2024 480,9 mii lei · minim 2025 −6,8 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 31 · 2025 12 · maxim 2016 37 · minim 2023 6.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 1.923.210 lei | 2.130.376 lei | 2.204.124 lei | 2.273.571 lei | fără bilanț | fără bilanț | 4.053.743 lei | 3.712.786 lei | 3.091.613 lei | 2.582.844 lei | 2.278.193 lei |
| Venituri totale | 1.966.579 lei | 3.041.539 lei | 2.236.329 lei | 2.520.978 lei | fără bilanț | fără bilanț | 4.307.120 lei | 3.823.358 lei | 3.274.170 lei | 2.687.614 lei | 2.364.242 lei |
| Cheltuieli totale | 1.962.083 lei | 2.474.645 lei | 1.855.900 lei | 2.112.252 lei | fără bilanț | fără bilanț | 3.850.966 lei | 3.685.423 lei | 2.770.313 lei | 2.609.106 lei | 2.358.257 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 480.917 lei | 361.605 lei | 388.260 lei | fără bilanț | fără bilanț | 416.481 lei | 98.793 lei | 461.828 lei | 62.890 lei | 3.297 lei |
| Pierdere netă | 6.774 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | fără bilanț | fără bilanț | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -6.774 lei | 480.917 lei | 361.605 lei | 388.260 lei | fără bilanț | fără bilanț | 416.481 lei | 98.793 lei | 461.828 lei | 62.890 lei | 3.297 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 1.622.989 lei | 1.762.868 lei | 2.104.181 lei | 2.391.842 lei | fără bilanț | fără bilanț | 2.448.840 lei | 2.670.614 lei | 1.817.057 lei | 1.700.333 lei | 1.720.695 lei |
| Datorii | 351.050 lei | 334.806 lei | 1.046.565 lei | 1.690.831 lei | fără bilanț | fără bilanț | 1.310.420 lei | 1.914.135 lei | 1.051.342 lei | 1.368.658 lei | 1.450.518 lei |
| Capitaluri proprii | 1.271.939 lei | 1.428.062 lei | 1.057.616 lei | 701.011 lei | fără bilanț | fără bilanț | 1.118.072 lei | 708.343 lei | 689.790 lei | 227.962 lei | 138.675 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 12 | 9 | 6 | 8 | fără bilanț | fără bilanț | 24 | 32 | 37 | 37 | 31 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ALMADA INVEST SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, ALMADA INVEST SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul ALMADA INVEST SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Constanța, județul Constanța (GRIVIȚEI, nr. 31, CONSTRUCTIA C4); numărul de înmatriculare e J|13|1442|2008, din 17.04.2008.
Ce cifră de afaceri a avut ALMADA INVEST SRL în 2025?
1.923.210 lei, cu 10% sub 2024 (2.130.376 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 6.774 lei.
Câți salariați are ALMADA INVEST SRL?
12 salariați în medie în 2025 (9 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre ALMADA INVEST SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.