GABRIELA DE LUCA SRL
GABRIELA DE LUCA SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Tulcea, Tulcea, CUI 2362732. Cifră de afaceri 2025: 66.105 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 2362732
- Denumire
- GABRIELA DE LUCA SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|36|413|1991
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 31.07.1991
- Sediu
- Str. DAVILA, nr. 4, Municipiul Tulcea, Tulcea
- Activități autorizate (CAEN)
- 1421 Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte · rev. 3
- 4642 Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei · rev. 3
- 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei · rev. 3
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi · rev. 3
- 9529 Repararea și întreținerea articolelor de uz personal și gospodăresc n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 16.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 66.105 lei (-23% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 174,7 mii lei · 2025 66,1 mii lei · maxim 2016 216,1 mii lei · minim 2021 16,7 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 3,8 mii lei · 2025 28,2 mii lei · maxim 2025 28,2 mii lei · minim 2017 −159,8 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 5 · 2025 2 · maxim 2016 6 · minim 2020 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 66.105 lei | 86.368 lei | 79.957 lei | 90.524 lei | 16.652 lei | 24.408 lei | 194.687 lei | 178.169 lei | 180.350 lei | 216.121 lei | 174.684 lei |
| Venituri totale | 165.635 lei | 149.223 lei | 143.642 lei | 80.872 lei | 14.352 lei | 21.593 lei | 420.359 lei | 311.039 lei | 123.740 lei | 207.067 lei | 321.354 lei |
| Cheltuieli totale | 135.969 lei | 166.188 lei | 139.336 lei | 126.422 lei | 89.451 lei | 107.495 lei | 390.065 lei | 299.828 lei | 281.756 lei | 307.925 lei | 311.581 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 28.150 lei | 0 lei | 3.011 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 26.867 lei | 9.518 lei | 0 lei | 0 lei | 3.812 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 17.828 lei | 0 lei | 47.006 lei | 75.344 lei | 86.789 lei | 0 lei | 0 lei | 159.819 lei | 103.357 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 28.150 lei | -17.828 lei | 3.011 lei | -47.006 lei | -75.344 lei | -86.789 lei | 26.867 lei | 9.518 lei | -159.819 lei | -103.357 lei | 3.812 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 377.985 lei | 356.571 lei | 370.545 lei | 412.846 lei | 478.599 lei | 556.005 lei | 649.864 lei | 581.815 lei | 611.999 lei | 773.619 lei | 816.122 lei |
| Datorii | 30.936 lei | 37.672 lei | 33.587 lei | 78.900 lei | 97.648 lei | 99.709 lei | 106.778 lei | 65.597 lei | 105.299 lei | 80.280 lei | 20.602 lei |
| Capitaluri proprii | 347.049 lei | 318.899 lei | 336.958 lei | 333.946 lei | 380.951 lei | 456.296 lei | 543.086 lei | 516.218 lei | 506.700 lei | 693.339 lei | 795.520 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 5 | 6 | 5 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este GABRIELA DE LUCA SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, GABRIELA DE LUCA SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 16.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul GABRIELA DE LUCA SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Tulcea, județul Tulcea (Str. DAVILA, nr. 4); numărul de înmatriculare e J|36|413|1991, din 31.07.1991.
Ce cifră de afaceri a avut GABRIELA DE LUCA SRL în 2025?
66.105 lei, cu 23% sub 2024 (86.368 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 28.150 lei.
Câți salariați are GABRIELA DE LUCA SRL?
2 salariați în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre GABRIELA DE LUCA SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (16.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.