GURBADANCA SRL
GURBADANCA SRL: firmă în funcțiune din Sat Gurbediu, Comuna Tinca, Bihor, CUI 23616345. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 23616345
- Denumire
- GURBADANCA SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|05|913|2008
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 28.03.2008
- Sediu
- nr. 112, Sat Gurbediu, Comuna Tinca, Bihor
- Activități autorizate (CAEN)
- 0111 Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase · rev. 2
- 0161 Activități auxiliare pentru producția vegetală · rev. 2
- 0210 Silvicultură și alte activități forestiere · rev. 2
- 0220 Exploatarea forestieră · rev. 2
- 0240 Activități de servicii anexe silviculturii · rev. 2
- 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 31.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2023 · 7 bilanțuri
Financiar · 2015–2023 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2023, față de 2020.
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 767,4 mii lei · 2020 253,4 mii lei · maxim 2015 767,4 mii lei · minim 2017 176,8 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 11,2 mii lei · 2023 0 lei · maxim 2015 11,2 mii lei · minim 2017 −86,3 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 4 · 2020 1 · maxim 2015 4 · minim 2019 1.
| Indicator | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||
| Cifră de afaceri netă | — | fără bilanț | fără bilanț | 253.417 lei | 609.552 lei | 478.127 lei | 176.788 lei | 271.096 lei | 767.449 lei |
| Venituri totale | 0 lei | fără bilanț | fără bilanț | 250.777 lei | 609.572 lei | 478.127 lei | 176.790 lei | 271.173 lei | 767.504 lei |
| Cheltuieli totale | — | fără bilanț | fără bilanț | 317.663 lei | 684.047 lei | 467.446 lei | 261.069 lei | 264.246 lei | 754.126 lei |
| Rezultat | |||||||||
| Profit net | 0 lei | fără bilanț | fără bilanț | 0 lei | 0 lei | 5.900 lei | 0 lei | 5.819 lei | 11.238 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | fără bilanț | fără bilanț | 69.478 lei | 80.571 lei | 0 lei | 86.331 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 0 lei | fără bilanț | fără bilanț | -69.478 lei | -80.571 lei | 5.900 lei | -86.331 lei | 5.819 lei | 11.238 lei |
| Bilanț | |||||||||
| Active totale | 124.281 lei | fără bilanț | fără bilanț | 124.280 lei | 442.584 lei | 432.621 lei | 123.759 lei | 164.695 lei | 223.538 lei |
| Datorii | 301.193 lei | fără bilanț | fără bilanț | 301.192 lei | 550.018 lei | 459.484 lei | 156.522 lei | 111.127 lei | 175.789 lei |
| Capitaluri proprii | -176.912 lei | fără bilanț | fără bilanț | -176.912 lei | -107.434 lei | -26.863 lei | -32.763 lei | 53.568 lei | 47.749 lei |
| Oameni | |||||||||
| Număr mediu de salariați | — | fără bilanț | fără bilanț | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 4 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este GURBADANCA SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, GURBADANCA SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 31.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.
Unde are sediul GURBADANCA SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Gurbediu, Comuna Tinca, județul Bihor (nr. 112); numărul de înmatriculare e J|05|913|2008, din 28.03.2008.
De unde vin datele despre GURBADANCA SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (31.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2023). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.