CANRAI SRL
CANRAI SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Oradea, Bihor, CUI 23616124. Cifră de afaceri 2025: 207.764 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 23616124
- Denumire
- CANRAI SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|05|892|2008
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 28.03.2008
- Sediu
- Spl. CRIȘANEI, nr. 11, bl. C 4, ap. 9, Municipiul Oradea, Bihor
- Activități autorizate (CAEN)
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
- 4323 Lucrări de izolații · rev. 3
Arată toate (16)
- 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 3
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 3
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
- 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
- 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 3
- 4391 Activități de zidărie · rev. 3
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
- 9020 Activități de interpretare artistică (spectacole) · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 207.764 lei (-2% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 150,1 mii lei · 2025 207,8 mii lei · maxim 2020 317,4 mii lei · minim 2021 99,1 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 −7,4 mii lei · 2025 13,4 mii lei · maxim 2022 77,9 mii lei · minim 2021 −185,3 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 2 · 2025 2 · maxim 2019 5 · minim 2015 2.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 207.764 lei | 211.988 lei | 291.120 lei | 248.930 lei | 99.120 lei | 317.444 lei | 246.108 lei | 253.123 lei | 268.409 lei | 173.227 lei | 150.140 lei |
| Venituri totale | 241.264 lei | 305.943 lei | 291.120 lei | 248.930 lei | 40.370 lei | 352.833 lei | 293.149 lei | 256.501 lei | 268.615 lei | 188.238 lei | 150.169 lei |
| Cheltuieli totale | 226.095 lei | 243.988 lei | 239.000 lei | 168.575 lei | 224.680 lei | 277.478 lei | 266.878 lei | 196.270 lei | 216.233 lei | 177.140 lei | 153.033 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 13.395 lei | 60.153 lei | 49.558 lei | 77.914 lei | 0 lei | 72.396 lei | 23.810 lei | 57.699 lei | 49.696 lei | 9.366 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 185.303 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 7.369 lei |
| Rezultat net | 13.395 lei | 60.153 lei | 49.558 lei | 77.914 lei | -185.303 lei | 72.396 lei | 23.810 lei | 57.699 lei | 49.696 lei | 9.366 lei | -7.369 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 189.483 lei | 168.040 lei | 113.476 lei | 74.338 lei | 7.615 lei | 188.425 lei | 191.633 lei | 125.703 lei | 105.164 lei | 31.766 lei | 7.098 lei |
| Datorii | 29.295 lei | 21.247 lei | 26.836 lei | 37.256 lei | 48.447 lei | 43.954 lei | 119.558 lei | 77.438 lei | 114.599 lei | 90.897 lei | 75.595 lei |
| Capitaluri proprii | 160.188 lei | 146.793 lei | 86.640 lei | 37.082 lei | -40.832 lei | 144.471 lei | 72.075 lei | 48.265 lei | -9.435 lei | -59.131 lei | -68.497 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 5 | 4 | 2 | 2 | 2 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este CANRAI SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, CANRAI SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul CANRAI SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Oradea, județul Bihor (Spl. CRIȘANEI, nr. 11, bl. C 4, ap. 9); numărul de înmatriculare e J|05|892|2008, din 28.03.2008.
Ce cifră de afaceri a avut CANRAI SRL în 2025?
207.764 lei, cu 2% sub 2024 (211.988 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 13.395 lei.
Câți salariați are CANRAI SRL?
2 salariați în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre CANRAI SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.