AGROSALAMON FERENC SRL
AGROSALAMON FERENC SRL: firmă în funcțiune din Sat Mailat, Comuna Vinga, Arad, CUI 23503109. Cifră de afaceri 2025: 542.371 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANA
Registru
- CUI
- 23503109
- Denumire
- AGROSALAMON FERENC SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|02|501|2008
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 13.03.2008
- Sediu
- nr. 343, Sat Mailat, Comuna Vinga, Arad
- Activități autorizate (CAEN)
- 0111 Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase · rev. 2
- 0161 Activități auxiliare pentru producția vegetală · rev. 2
- 4611 Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate · rev. 2
- 4621 Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat · rev. 2
- 5210 Depozitări · rev. 2
- 5224 Manipulări · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 31.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 542.371 lei (-22% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 348,1 mii lei · 2025 542,4 mii lei · maxim 2021 815,3 mii lei · minim 2015 348,1 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 8,9 mii lei · 2025 −50,1 mii lei · maxim 2021 503,4 mii lei · minim 2023 −91,8 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2025 1 · maxim 2017 3 · minim 2015 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 542.371 lei | 693.276 lei | 609.194 lei | 530.482 lei | 815.267 lei | 661.421 lei | 739.190 lei | 624.926 lei | 419.151 lei | 646.009 lei | 348.059 lei |
| Venituri totale | 616.543 lei | 912.227 lei | 456.531 lei | 599.446 lei | 1.163.821 lei | 562.552 lei | 756.454 lei | 723.218 lei | 601.258 lei | 772.342 lei | 604.794 lei |
| Cheltuieli totale | 650.349 lei | 756.431 lei | 543.323 lei | 549.830 lei | 655.171 lei | 455.769 lei | 632.752 lei | 549.391 lei | 594.903 lei | 553.013 lei | 594.141 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 150.491 lei | 0 lei | 46.294 lei | 503.446 lei | 104.167 lei | 120.785 lei | 171.943 lei | 2.161 lei | 184.166 lei | 8.902 lei |
| Pierdere netă | 50.071 lei | 0 lei | 91.780 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -50.071 lei | 150.491 lei | -91.780 lei | 46.294 lei | 503.446 lei | 104.167 lei | 120.785 lei | 171.943 lei | 2.161 lei | 184.166 lei | 8.902 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 361.362 lei | 811.389 lei | 592.584 lei | 885.228 lei | 1.188.120 lei | 819.245 lei | 809.733 lei | 733.129 lei | 667.926 lei | 930.808 lei | 646.867 lei |
| Datorii | 152.191 lei | 194.033 lei | 125.719 lei | 121.241 lei | 238.848 lei | 45.863 lei | 140.518 lei | 184.699 lei | 291.357 lei | 591.563 lei | 491.788 lei |
| Capitaluri proprii | 209.171 lei | 617.356 lei | 466.865 lei | 763.987 lei | 949.272 lei | 773.382 lei | 669.215 lei | 548.430 lei | 376.569 lei | 339.245 lei | 155.079 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 3 | 2 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este AGROSALAMON FERENC SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, AGROSALAMON FERENC SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 31.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul AGROSALAMON FERENC SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Mailat, Comuna Vinga, județul Arad (nr. 343); numărul de înmatriculare e J|02|501|2008, din 13.03.2008.
Ce cifră de afaceri a avut AGROSALAMON FERENC SRL în 2025?
542.371 lei, cu 22% sub 2024 (693.276 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 50.071 lei.
Câți salariați are AGROSALAMON FERENC SRL?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre AGROSALAMON FERENC SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (31.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.