MARRY TISA SRL
MARRY TISA SRL: firmă în funcțiune din Sat Mălini, Comuna Mălini, Suceava, CUI 23489306. Cifră de afaceri 2025: 319.855 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 23489306
- Denumire
- MARRY TISA SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|33|468|2008
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 12.03.2008
- Sediu
- STR.PRINCIPALĂ, nr. 345, Sat Mălini, Comuna Mălini, Suceava
- Activități autorizate (CAEN)
- 0210 Silvicultură și alte activități forestiere · rev. 3
- 0220 Exploatarea forestieră · rev. 3
- 0240 Activități de servicii anexe silviculturii · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 319.855 lei (-15% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 257,2 mii lei · 2025 319,9 mii lei · maxim 2023 566,5 mii lei · minim 2022 153,4 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 7,2 mii lei · 2025 −31,5 mii lei · maxim 2023 139,9 mii lei · minim 2017 −150,8 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 5 · 2024 3 · maxim 2015 5 · minim 2022 3.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 319.855 lei | 376.571 lei | 566.516 lei | 153.441 lei | 182.610 lei | 281.504 lei | 237.407 lei | 361.107 lei | 435.290 lei | 174.239 lei | 257.246 lei |
| Venituri totale | 320.068 lei | 377.070 lei | 568.028 lei | 153.460 lei | 182.621 lei | 281.504 lei | 237.407 lei | 361.107 lei | 435.290 lei | 174.239 lei | 257.246 lei |
| Cheltuieli totale | 347.931 lei | 362.923 lei | 422.475 lei | 185.153 lei | 175.109 lei | 289.020 lei | 225.453 lei | 248.170 lei | 581.711 lei | 223.673 lei | 242.361 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 8.819 lei | 139.887 lei | 0 lei | 5.686 lei | 0 lei | 9.580 lei | 109.326 lei | 0 lei | 0 lei | 7.168 lei |
| Pierdere netă | 31.489 lei | 0 lei | 0 lei | 33.279 lei | 0 lei | 10.331 lei | 0 lei | 0 lei | 150.773 lei | 51.176 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -31.489 lei | 8.819 lei | 139.887 lei | -33.279 lei | 5.686 lei | -10.331 lei | 9.580 lei | 109.326 lei | -150.773 lei | -51.176 lei | 7.168 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 277.838 lei | 288.015 lei | 301.992 lei | 108.533 lei | 136.601 lei | 113.488 lei | 138.013 lei | 116.290 lei | 64.534 lei | 84.216 lei | 123.336 lei |
| Datorii | 334.901 lei | 313.589 lei | 336.385 lei | 282.813 lei | 277.602 lei | 260.175 lei | 274.369 lei | 262.226 lei | 319.796 lei | 188.705 lei | 176.649 lei |
| Capitaluri proprii | -57.063 lei | -25.574 lei | -34.393 lei | -174.280 lei | -141.001 lei | -146.687 lei | -136.356 lei | -145.936 lei | -255.262 lei | -104.489 lei | -53.313 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | — | 3 | — | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 | 5 | 4 | 5 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este MARRY TISA SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, MARRY TISA SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul MARRY TISA SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Mălini, Comuna Mălini, județul Suceava (STR.PRINCIPALĂ, nr. 345); numărul de înmatriculare e J|33|468|2008, din 12.03.2008.
Ce cifră de afaceri a avut MARRY TISA SRL în 2025?
319.855 lei, cu 15% sub 2024 (376.571 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 31.489 lei.
De unde vin datele despre MARRY TISA SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.