V & V PROJEKT SRL
V & V PROJEKT SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Sfântu Gheorghe, Covasna, CUI 23470397. Cifră de afaceri 2025: 1.182.547 lei, 5 salariați. Date ONRC, MF, A
Registru
- CUI
- 23470397
- Denumire
- V & V PROJEKT SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|14|137|2008
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 10.03.2008
- Sediu
- Str. GODRI FERENC, nr. 2, bl. 2, et. 9, ap. 31, Municipiul Sfântu Gheorghe, Covasna
- Activități autorizate (CAEN)
- 7111 Activități de arhitectură · rev. 2
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 2
- 7120 Activități de testări și analize tehnice · rev. 2
- 7410 Activități de design specializat · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.182.547 lei (+7% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 113 mii lei · 2025 1,2 mil. lei · maxim 2025 1,2 mil. lei · minim 2015 113 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 30,9 mii lei · 2025 357,5 mii lei · maxim 2025 357,5 mii lei · minim 2015 30,9 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2025 5 · maxim 2023 5 · minim 2015 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 1.182.547 lei | 1.103.319 lei | 586.236 lei | 611.412 lei | 399.683 lei | 559.656 lei | 292.446 lei | 244.542 lei | 178.422 lei | 136.582 lei | 113.036 lei |
| Venituri totale | 1.185.908 lei | 1.181.595 lei | 636.757 lei | 653.780 lei | 432.571 lei | 579.976 lei | 314.628 lei | 270.058 lei | 178.546 lei | 142.717 lei | 115.373 lei |
| Cheltuieli totale | 793.504 lei | 927.571 lei | 494.323 lei | 436.466 lei | 328.713 lei | 418.496 lei | 239.113 lei | 182.862 lei | 125.429 lei | 92.428 lei | 81.025 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 357.541 lei | 221.344 lei | 138.268 lei | 212.482 lei | 101.139 lei | 157.320 lei | 73.161 lei | 84.747 lei | 51.333 lei | 48.922 lei | 30.940 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 357.541 lei | 221.344 lei | 138.268 lei | 212.482 lei | 101.139 lei | 157.320 lei | 73.161 lei | 84.747 lei | 51.333 lei | 48.922 lei | 30.940 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 866.820 lei | 504.141 lei | 388.319 lei | 426.847 lei | 569.030 lei | 370.177 lei | 262.999 lei | 196.486 lei | 55.403 lei | 52.586 lei | 71.254 lei |
| Datorii | 509.039 lei | 282.557 lei | 94.294 lei | 65.204 lei | 67.728 lei | 48.461 lei | 24.820 lei | 11.205 lei | 3.830 lei | 3.424 lei | 4.055 lei |
| Capitaluri proprii | 357.781 lei | 221.584 lei | 223.990 lei | 212.722 lei | 314.899 lei | 267.280 lei | 163.480 lei | 90.320 lei | 51.573 lei | 49.162 lei | 67.199 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 5 | 5 | 5 | 4 | 4 | 3 | 3 | 4 | 2 | 2 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este V & V PROJEKT SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, V & V PROJEKT SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul V & V PROJEKT SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Sfântu Gheorghe, județul Covasna (Str. GODRI FERENC, nr. 2, bl. 2, et. 9, ap. 31); numărul de înmatriculare e J|14|137|2008, din 10.03.2008.
Ce cifră de afaceri a avut V & V PROJEKT SRL în 2025?
1.182.547 lei, cu 7% peste 2024 (1.103.319 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 357.541 lei.
Câți salariați are V & V PROJEKT SRL?
5 salariați în medie în 2025 (5 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre V & V PROJEKT SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.