MAX COMPANY SRL
MAX COMPANY SRL: firmă în funcțiune din Sat Ion Creangă, Comuna Ion Creangă, Neamț, CUI 23428872. Cifră de afaceri 2025: 1.198.078 lei, 1 salariați. Date ONRC,
Registru
- CUI
- 23428872
- Denumire
- MAX COMPANY SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|27|364|2008
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 04.03.2008
- Sediu
- Str. POGOANELOR, nr. 10, Sat Ion Creangă, Comuna Ion Creangă, Neamț
- Activități autorizate (CAEN)
- 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare · rev. 3
- 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 31.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- RELUARE ACTIVITATE
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.198.078 lei (+18% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 126 mii lei · 2025 1,2 mil. lei · maxim 2025 1,2 mil. lei · minim 2015 126 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 18 mii lei · 2025 92,5 mii lei · maxim 2020 159,7 mii lei · minim 2015 18 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2017 1 · 2025 1 · maxim 2017 1 · minim 2017 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 1.198.078 lei | 1.019.579 lei | 992.634 lei | 846.845 lei | 630.348 lei | 673.868 lei | 493.817 lei | 353.344 lei | 282.684 lei | 180.610 lei | 126.044 lei |
| Venituri totale | 1.198.081 lei | 1.020.008 lei | 992.800 lei | 846.883 lei | 630.354 lei | 741.871 lei | 493.820 lei | 353.347 lei | 282.684 lei | 180.610 lei | 127.143 lei |
| Cheltuieli totale | 1.090.047 lei | 919.511 lei | 900.294 lei | 752.962 lei | 554.383 lei | 576.008 lei | 423.656 lei | 305.594 lei | 244.931 lei | 143.992 lei | 105.307 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 92.494 lei | 77.052 lei | 83.800 lei | 86.516 lei | 70.400 lei | 159.744 lei | 65.214 lei | 44.208 lei | 34.207 lei | 31.198 lei | 18.022 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 92.494 lei | 77.052 lei | 83.800 lei | 86.516 lei | 70.400 lei | 159.744 lei | 65.214 lei | 44.208 lei | 34.207 lei | 31.198 lei | 18.022 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 993.011 lei | 873.423 lei | 848.411 lei | 681.687 lei | 526.199 lei | 376.008 lei | 285.693 lei | 216.229 lei | 168.380 lei | 131.838 lei | 101.864 lei |
| Datorii | 214.075 lei | 186.981 lei | 239.021 lei | 156.097 lei | 87.125 lei | 7.334 lei | 76.764 lei | 72.514 lei | 68.872 lei | 66.537 lei | 67.761 lei |
| Capitaluri proprii | 778.936 lei | 686.442 lei | 609.390 lei | 525.590 lei | 439.074 lei | 368.674 lei | 208.929 lei | 143.715 lei | 99.508 lei | 65.301 lei | 34.103 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este MAX COMPANY SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, MAX COMPANY SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 31.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul MAX COMPANY SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Ion Creangă, Comuna Ion Creangă, județul Neamț (Str. POGOANELOR, nr. 10); numărul de înmatriculare e J|27|364|2008, din 04.03.2008.
Ce cifră de afaceri a avut MAX COMPANY SRL în 2025?
1.198.078 lei, cu 18% peste 2024 (1.019.579 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 92.494 lei.
Câți salariați are MAX COMPANY SRL?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre MAX COMPANY SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (31.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.