ROBAND PROD SRL — dosare în instanță
Numele ROBAND PROD SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 09 octombrie 2026.
- Dosare publice
- 1
- Instanțe
- 1
- Primul dosar
- 01 aprilie 2026
- Ultima activitate
- 09 octombrie 2026
- Rol dominant
- Reclamant — 1 din 1 dosare cu calitate cunoscută (100%)
Din registrul firmelor (CUI 23327843)
- CUI
- 23327843
- Denumire
- ROBAND PROD SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|27|294|2008
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 20.02.2008
- Sediu
- B-dul REPUBLICII, bl. 52, sc. A, et. 1, ap. 6, Municipiul Roman, Neamț
- Activități autorizate (CAEN)
- 1611 Tăierea și rindeluirea lemnului · rev. 3
- 1623 Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții · rev. 3
- 1624 Fabricarea ambalajelor din lemn · rev. 3
- 1625 Fabricarea de uși și ferestre din lemn · rev. 3
- 1628 Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletite · rev. 3
- 2223 Fabricarea de uși și ferestre din material plastic · rev. 3
Arată toate (12)
- 2512 Fabricarea de uși și ferestre din metal · rev. 3
- 3100 Fabricarea de mobilă · rev. 3
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
- 4942 Servicii de mutare · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 31.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 10.256.221 lei (+16% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 707,3 mii lei · 2025 10,3 mil. lei · maxim 2025 10,3 mil. lei · minim 2015 707,3 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 4,4 mii lei · 2025 316,1 mii lei · maxim 2022 662,4 mii lei · minim 2015 4,4 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 11 · 2025 42 · maxim 2025 42 · minim 2015 11.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 10.256.221 lei | 8.838.273 lei | 7.247.105 lei | 7.456.338 lei | 5.196.613 lei | 3.817.538 lei | 3.703.314 lei | 2.366.627 lei | 2.081.870 lei | 1.308.826 lei | 707.341 lei |
| Venituri totale | 10.380.542 lei | 8.936.965 lei | 7.337.273 lei | 7.498.280 lei | 5.254.563 lei | 4.044.560 lei | 3.740.007 lei | 2.366.766 lei | 2.083.200 lei | 1.308.828 lei | 707.968 lei |
| Cheltuieli totale | 10.015.477 lei | 8.280.848 lei | 6.658.414 lei | 6.709.598 lei | 5.104.673 lei | 3.994.286 lei | 3.628.410 lei | 2.350.189 lei | 2.060.372 lei | 1.280.119 lei | 702.385 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 316.070 lei | 579.322 lei | 586.016 lei | 662.413 lei | 125.924 lei | 42.475 lei | 93.741 lei | 14.175 lei | 19.124 lei | 23.934 lei | 4.392 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 316.070 lei | 579.322 lei | 586.016 lei | 662.413 lei | 125.924 lei | 42.475 lei | 93.741 lei | 14.175 lei | 19.124 lei | 23.934 lei | 4.392 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 1.983.608 lei | 2.621.760 lei | 1.446.390 lei | 1.641.510 lei | 1.080.800 lei | 804.767 lei | 688.975 lei | 507.544 lei | 457.117 lei | 443.320 lei | 295.108 lei |
| Datorii | 1.274.568 lei | 1.584.784 lei | 119.331 lei | 259.783 lei | 128.055 lei | 90.619 lei | 127.059 lei | 30.533 lei | 43.447 lei | 228.774 lei | 104.496 lei |
| Capitaluri proprii | 682.068 lei | 992.992 lei | 999.686 lei | 1.076.083 lei | 539.594 lei | 564.061 lei | 521.586 lei | 427.845 lei | 413.670 lei | 214.546 lei | 190.612 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 42 | 40 | 34 | 35 | 32 | 24 | 23 | 19 | 14 | 15 | 11 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Calitate procesuală
- Reclamant: 1
Categorii de dosare
- Litigii de muncă: 1
Stadii procesuale
- Fond: 1
Dosare pe ani
- 2026: 1
Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 1 dosare analizate.
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 673/103/2026 | Tribunalul Neamț | Litigii de muncă | Fond | Reclamant |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare ROBAND PROD SRL?
ROBAND PROD SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 09 octombrie 2026.
În ce calitate apare cel mai des ROBAND PROD SRL?
Cel mai des ca reclamant (1 din 1 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia litigii de muncă (1 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.
Ce înseamnă reclamant?
Reclamant: persoana care a formulat cererea de chemare în judecată.
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro.