REPCON CAPITAL S.R.L.
REPCON CAPITAL S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Sibiu, Sibiu, CUI 23301894. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 23301894
- Denumire
- REPCON CAPITAL S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|32|1878|2019
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 17.10.2019
- Sediu
- G-RAL ION DRAGALINA, nr. 2, ap. 7A, BIROUL 1, Municipiul Sibiu, Sibiu
- Activități autorizate (CAEN)
- 6421 Activități ale holding-urilor · rev. 3
- 6499 Alte intermedieri financiare n.c.a., exceptând activități de asigurări și fonduri de pensii · rev. 3
- 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 3
- 6812 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 3
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
- 6831 Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare · rev. 3
Arată toate (15)
- 6832 Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract · rev. 3
- 7010 Activități ale direcțiilor(centralelor), birourilor administrative centralizate · rev. 3
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 3
- 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice · rev. 3
- 7330 Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării · rev. 3
- 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. · rev. 3
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 3
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 31.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 444,9 mii lei · 2024 24,1 mii lei · maxim 2021 719,9 mii lei · minim 2024 24,1 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 370 mii lei · 2025 −12,1 mii lei · maxim 2021 696,6 mii lei · minim 2025 −12,1 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 0 · 2017 0 · maxim 2015 0 · minim 2015 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | — | 24.134 lei | 118.026 lei | 192.626 lei | 719.942 lei | 635.855 lei | 118.960 lei | 131.045 lei | 75.038 lei | 566.849 lei | 444.899 lei |
| Venituri totale | 0 lei | 24.170 lei | 129.311 lei | 193.856 lei | 724.638 lei | 636.067 lei | 119.628 lei | 131.287 lei | 75.133 lei | 566.891 lei | 445.658 lei |
| Cheltuieli totale | 12.141 lei | 12.522 lei | 22.746 lei | 5.784 lei | 6.748 lei | 7.689 lei | 11.694 lei | 11.633 lei | 6.380 lei | 8.337 lei | 5.148 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 10.008 lei | 91.561 lei | 182.354 lei | 696.599 lei | 609.298 lei | 104.365 lei | 115.723 lei | 57.753 lei | 469.185 lei | 369.999 lei |
| Pierdere netă | 12.141 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -12.141 lei | 10.008 lei | 91.561 lei | 182.354 lei | 696.599 lei | 609.298 lei | 104.365 lei | 115.723 lei | 57.753 lei | 469.185 lei | 369.999 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 13.145 lei | 37.241 lei | 105.085 lei | 228.476 lei | 715.431 lei | 725.122 lei | 108.675 lei | 118.472 lei | 65.558 lei | 609.048 lei | 547.500 lei |
| Datorii | 2.141 lei | 14.096 lei | 5.501 lei | 44.922 lei | 17.632 lei | 106.953 lei | 3.110 lei | 1.549 lei | 6.605 lei | 138.663 lei | 175.725 lei |
| Capitaluri proprii | 11.004 lei | 23.145 lei | 99.584 lei | 183.554 lei | 697.799 lei | 618.169 lei | 105.565 lei | 116.923 lei | 58.953 lei | 470.385 lei | 371.775 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 | 0 | 0 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este REPCON CAPITAL S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, REPCON CAPITAL S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 31.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul REPCON CAPITAL S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Sibiu, județul Sibiu (G-RAL ION DRAGALINA, nr. 2, ap. 7A, BIROUL 1); numărul de înmatriculare e J|32|1878|2019, din 17.10.2019.
De unde vin datele despre REPCON CAPITAL S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (31.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.