IN GLAMOUR FASHION & COSMETICS SRL
IN GLAMOUR FASHION & COSMETICS SRL: firmă în funcțiune din București Sectorul 2, București, CUI 23301720. Cifră de afaceri 2025: 1.632.097 lei, 5 salariați. Dat
Registru
- CUI
- 23301720
- Denumire
- IN GLAMOUR FASHION & COSMETICS SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|2682|2008
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 18.02.2008
- Sediu
- TORENTULUI, nr. 7, CABINA POARTA, București Sectorul 2, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 4511 Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone) · rev. 2
- 4520 Întreținerea și repararea autovehiculelor · rev. 2
- 4531 Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule · rev. 2
- 4532 Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule · rev. 2
- 4616 Intermedieri în comerțul cu textile, confecții din blană, încălțăminte și articole din piele · rev. 2
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 2
Arată toate (54)
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
- 4641 Comerț cu ridicata al produselor textile · rev. 2
- 4642 Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei · rev. 2
- 4643 Comerț cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor · rev. 2
- 4645 Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie · rev. 2
- 4651 Comerț cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice și software- ului · rev. 2
- 4652 Comerț cu ridicata de componente și echipamente electronice și de telecomunicații · rev. 2
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 2
- 4741 Comerț cu amănuntul al calculatoarelor, unităților periferice și software-ului in magazine specializate · rev. 2
- 4742 Comerț cu amănuntul al echipamentului pentru telecomunicații în magazine specializate · rev. 2
- 4743 Comerț cu amănuntul al echipamentelor audio/video în magazine specializate · rev. 2
- 4751 Comerț cu amănuntul al textilelor, în magazine specializate · rev. 2
- 4763 Comerț cu amănuntul al discurilor și benzilor magnetice cu sau fără înregistrări audio/video , în magazine specializate · rev. 2
- 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate · rev. 2
- 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate · rev. 2
- 4782 Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe · rev. 2
- 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse · rev. 2
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
- 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor · rev. 2
- 4932 Transporturi cu taxiuri · rev. 2
- 4939 Alte transporturi terestre de călători n.c.a · rev. 2
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
- 4942 Servicii de mutare · rev. 2
- 5210 Depozitări · rev. 2
- 5221 Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre · rev. 2
- 5224 Manipulări · rev. 2
- 5229 Alte activități anexe transporturilor · rev. 2
- 5821 Activități de editare a jocurilor de calculator · rev. 2
- 5829 Activități de editare a altor produse software · rev. 2
- 6110 Activități de telecomunicații prin rețele cu cablu · rev. 2
- 6190 Alte activități de telecomunicații · rev. 2
- 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 2
- 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației · rev. 2
- 6203 Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · rev. 2
- 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 2
- 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 2
- 6312 Activități ale portalurilor web · rev. 2
- 6399 Alte activități de servicii informaționale n.c.a. · rev. 2
- 7120 Activități de testări și analize tehnice · rev. 2
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 2
- 7312 Servicii de reprezentare media · rev. 2
- 7410 Activități de design specializat · rev. 2
- 7420 Activități fotografice · rev. 2
- 7810 Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă · rev. 2
- 7820 Activități de contractare, pe baze temporare, a personalului · rev. 2
- 7830 Servicii de furnizare și management a forței de muncă · rev. 2
- 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor · rev. 2
- 9609 Alte activități de servicii n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.632.097 lei (-2% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 187,6 mii lei · 2025 1,6 mil. lei · maxim 2024 1,7 mil. lei · minim 2015 187,6 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 −26,9 mii lei · 2025 147,3 mii lei · maxim 2025 147,3 mii lei · minim 2024 −188,4 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 2 · 2025 5 · maxim 2021 9 · minim 2015 2.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 1.632.097 lei | 1.665.491 lei | 1.160.937 lei | 1.067.118 lei | 1.135.788 lei | 742.118 lei | 823.268 lei | 637.102 lei | 714.866 lei | 509.965 lei | 187.594 lei |
| Venituri totale | 1.642.476 lei | 1.705.040 lei | 1.167.660 lei | 1.111.314 lei | 1.148.422 lei | 774.289 lei | 837.913 lei | 666.073 lei | 742.208 lei | 510.032 lei | 187.646 lei |
| Cheltuieli totale | 1.462.123 lei | 1.842.240 lei | 1.305.669 lei | 1.099.780 lei | 1.108.203 lei | 752.980 lei | 802.005 lei | 620.760 lei | 702.498 lei | 537.788 lei | 208.877 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 147.264 lei | 0 lei | 0 lei | 2.310 lei | 30.033 lei | 15.098 lei | 27.439 lei | 38.566 lei | 32.350 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 188.393 lei | 148.217 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 30.436 lei | 26.905 lei |
| Rezultat net | 147.264 lei | -188.393 lei | -148.217 lei | 2.310 lei | 30.033 lei | 15.098 lei | 27.439 lei | 38.566 lei | 32.350 lei | -30.436 lei | -26.905 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 1.086.520 lei | 894.799 lei | 919.993 lei | 1.043.420 lei | 933.156 lei | 931.546 lei | 647.983 lei | 459.905 lei | 364.543 lei | 235.695 lei | 101.238 lei |
| Datorii | 1.230.457 lei | 1.186.000 lei | 1.022.800 lei | 998.010 lei | 890.056 lei | 918.478 lei | 650.014 lei | 489.374 lei | 432.578 lei | 336.080 lei | 171.187 lei |
| Capitaluri proprii | -143.937 lei | -291.201 lei | -102.807 lei | 45.410 lei | 43.100 lei | 13.068 lei | -2.031 lei | -29.469 lei | -68.035 lei | -100.385 lei | -69.949 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 5 | 5 | 6 | 7 | 9 | 6 | 6 | 6 | 7 | 5 | 2 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este IN GLAMOUR FASHION & COSMETICS SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, IN GLAMOUR FASHION & COSMETICS SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul IN GLAMOUR FASHION & COSMETICS SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 2, județul București (TORENTULUI, nr. 7, CABINA POARTA); numărul de înmatriculare e J|40|2682|2008, din 18.02.2008.
Ce cifră de afaceri a avut IN GLAMOUR FASHION & COSMETICS SRL în 2025?
1.632.097 lei, cu 2% sub 2024 (1.665.491 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 147.264 lei.
Câți salariați are IN GLAMOUR FASHION & COSMETICS SRL?
5 salariați în medie în 2025 (5 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre IN GLAMOUR FASHION & COSMETICS SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.