RELCOM IMPORT EXPORT SRL
RELCOM IMPORT EXPORT SRL: firmă în funcțiune din Sat Bedeciu, Comuna Mănăstireni, Cluj, CUI 232930. Cifră de afaceri 2025: 757.047 lei, 2 salariați. Date ONRC,
Registru
- CUI
- 232930
- Denumire
- RELCOM IMPORT EXPORT SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|12|4323|1991
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 30.12.1991
- Sediu
- BEDECIU, nr. 123, Sat Bedeciu, Comuna Mănăstireni, Cluj
- Activități autorizate (CAEN)
- 0113 Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculiferelor · rev. 3
- 0119 Cultivarea altor plante din culturi nepermanente · rev. 3
- 0124 Cultivarea fructelor semințoase și sâmburoase · rev. 3
- 4931 Transporturi terestre de pasageri, pe bază de grafic · rev. 3
- 4933 Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
Arată toate (12)
- 5210 Depozitări · rev. 3
- 7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții · rev. 3
- 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor · rev. 3
- 8122 Activități specializate de curățenie · rev. 3
- 8123 Alte activități de curățenie · rev. 3
- 8130 Activități de întreținere peisagistică · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 11.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 757.047 lei (+110% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 2 mil. lei · 2025 757 mii lei · maxim 2017 2,3 mil. lei · minim 2024 360,2 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 92,4 mii lei · 2025 187,3 mii lei · maxim 2021 369,9 mii lei · minim 2024 6,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 5 · 2025 2 · maxim 2015 5 · minim 2023 2.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 757.047 lei | 360.163 lei | 497.502 lei | 706.157 lei | 1.271.025 lei | 1.479.803 lei | 1.500.566 lei | 1.668.422 lei | 2.319.384 lei | 2.284.627 lei | 1.964.079 lei |
| Venituri totale | 807.511 lei | 456.582 lei | 572.712 lei | 995.647 lei | 1.381.974 lei | 1.488.534 lei | 1.630.641 lei | 1.757.920 lei | 2.466.769 lei | 2.377.584 lei | 2.003.295 lei |
| Cheltuieli totale | 601.212 lei | 443.604 lei | 556.223 lei | 729.577 lei | 1.003.534 lei | 1.288.824 lei | 1.565.068 lei | 1.676.595 lei | 2.267.652 lei | 2.208.642 lei | 1.895.345 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 187.265 lei | 6.156 lei | 12.315 lei | 257.839 lei | 369.856 lei | 184.901 lei | 49.849 lei | 63.899 lei | 171.996 lei | 139.286 lei | 92.356 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 187.265 lei | 6.156 lei | 12.315 lei | 257.839 lei | 369.856 lei | 184.901 lei | 49.849 lei | 63.899 lei | 171.996 lei | 139.286 lei | 92.356 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 1.628.855 lei | 1.318.212 lei | 1.316.827 lei | 1.411.375 lei | 1.584.980 lei | 1.642.624 lei | 1.455.021 lei | 1.367.430 lei | 1.465.094 lei | 1.365.895 lei | 1.197.115 lei |
| Datorii | 645.716 lei | 509.916 lei | 514.687 lei | 621.550 lei | 1.042.468 lei | 687.395 lei | 684.693 lei | 646.951 lei | 808.513 lei | 881.310 lei | 856.481 lei |
| Capitaluri proprii | 983.139 lei | 808.296 lei | 802.140 lei | 789.825 lei | 542.512 lei | 955.229 lei | 770.328 lei | 720.479 lei | 656.581 lei | 484.585 lei | 340.634 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 4 | — | 5 | — | 5 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este RELCOM IMPORT EXPORT SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, RELCOM IMPORT EXPORT SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 11.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul RELCOM IMPORT EXPORT SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Bedeciu, Comuna Mănăstireni, județul Cluj (BEDECIU, nr. 123); numărul de înmatriculare e J|12|4323|1991, din 30.12.1991.
Ce cifră de afaceri a avut RELCOM IMPORT EXPORT SRL în 2025?
757.047 lei, cu 110% peste 2024 (360.163 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 187.265 lei.
Câți salariați are RELCOM IMPORT EXPORT SRL?
2 salariați în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre RELCOM IMPORT EXPORT SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (11.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.