SERE COM RO SRL

SERE COM RO SRL: firmă în funcțiune din Loc. Recea, Oraș Ungheni, Mureș, CUI 23201348. Cifră de afaceri 2025: 398.546 lei, 0 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
23201348
Denumire
SERE COM RO SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|26|213|2008
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
06.02.2008
Sediu
., nr. 37, Loc. Recea, Oraș Ungheni, Mureș
Activități autorizate (CAEN)
  • 2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice · rev. 3
  • 2512 Fabricarea de uși și ferestre din metal · rev. 3
  • 2521 Producția de radiatoare și cazane pentru încălzire central; producția de generatoare de abur și boilere · rev. 3
  • 2591 Fabricarea de recipienți, containere și alte produse similare din oțel · rev. 3
  • 2599 Fabricarea altor articole din metal n.c.a. · rev. 3
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
Arată toate (49)
  • 4221 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 3
  • 4222 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 3
  • 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 3
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 3
  • 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
  • 4323 Lucrări de izolații · rev. 3
  • 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 3
  • 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 3
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
  • 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
  • 4391 Activități de zidărie · rev. 3
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
  • 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 3
  • 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 3
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 3
  • 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare · rev. 3
  • 4684 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire · rev. 3
  • 4685 Comerț cu ridicata al produselor chimice · rev. 3
  • 4686 Comerț cu ridicata al altor produse intermediare · rev. 3
  • 4687 Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilor · rev. 3
  • 4689 Comerț cu ridicata specializat al altor produse n.c.a. · rev. 3
  • 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
  • 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
  • 4939 Alte transporturi terestre de călători n.c.a. · rev. 3
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
  • 5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată · rev. 3
  • 5530 Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere · rev. 3
  • 5590 Alte servicii de cazare · rev. 3
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
  • 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare · rev. 3
  • 7712 Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele · rev. 3
  • 7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții · rev. 3
  • 7911 Activități ale agențiilor turistice · rev. 3
  • 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor · rev. 3
  • 8130 Activități de întreținere peisagistică · rev. 3
  • 8210 Activități de secretariat și servicii suport · rev. 3
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
da
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
17.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 398.546 lei (-72% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 300,9 mii lei · 2025 398,5 mii lei · maxim 2023 3,3 mil. lei · minim 2018 0 lei.

Rezultat net (lei): 2015 28,7 mii lei · 2025 −7,5 mii lei · maxim 2020 43,8 mii lei · minim 2022 −17,5 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2018 0 · 2025 0 · maxim 2018 0 · minim 2018 0.

Indicator20252024202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă398.546 lei1.398.680 lei3.285.180 lei——101.908 lei—0 lei71.532 lei31.655 lei300.853 lei
Venituri totale404.245 lei1.067.815 lei3.691.778 lei0 lei0 lei106.235 lei0 lei0 lei71.532 lei31.850 lei310.071 lei
Cheltuieli totale411.778 lei1.052.513 lei3.647.189 lei17.505 lei-33.251 lei59.600 lei618 lei1.370 lei53.628 lei3.214 lei281.342 lei
Rezultat
Profit net0 lei11.734 lei37.455 lei0 lei29.875 lei43.754 lei0 lei0 lei15.758 lei27.686 lei28.729 lei
Pierdere netă7.533 lei0 lei0 lei17.505 lei0 lei0 lei618 lei1.370 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net-7.533 lei11.734 lei37.455 lei-17.505 lei29.875 lei43.754 lei-618 lei-1.370 lei15.758 lei27.686 lei28.729 lei
Bilanț
Active totale145.094 lei106.860 lei666.597 lei14.150 lei31.654 lei121.777 lei102.793 lei102.780 lei104.976 lei151.726 lei674.432 lei
Datorii84.288 lei43.521 lei614.992 lei0 lei0 lei119.998 lei144.768 lei144.137 lei144.962 lei207.470 lei757.862 lei
Capitaluri proprii60.806 lei63.339 lei51.605 lei14.150 lei31.654 lei1.779 lei-41.975 lei-41.357 lei-39.986 lei-55.744 lei-83.430 lei
Oameni
Număr mediu de salariați0—0000—0———

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este SERE COM RO SRL activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, SERE COM RO SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul SERE COM RO SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în Loc. Recea, Oraș Ungheni, județul Mureș (., nr. 37); numărul de înmatriculare e J|26|213|2008, din 06.02.2008.

Ce cifră de afaceri a avut SERE COM RO SRL în 2025?

398.546 lei, cu 72% sub 2024 (1.398.680 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 7.533 lei.

Câți salariați are SERE COM RO SRL?

0 salariați în medie în 2025, după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre SERE COM RO SRL?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.