NORDCONT SRL

NORDCONT SRL: firmă în funcțiune din Sat Mica, Comuna Mica, Cluj, CUI 22894548. Cifră de afaceri 2025: 1.036.608 lei, 5 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
22894548
Denumire
NORDCONT SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|12|5296|2007
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
10.12.2007
Sediu
MICĂ, nr. 241, Sat Mica, Comuna Mica, Cluj
Activități autorizate (CAEN)
  • 2041 Fabricarea săpunurilor, detergenților și a produselor de întreținere · rev. 3
  • 2042 Fabricarea parfumurilor și a produselor cosmetice (de toaletă) · rev. 3
  • 3511 Producția de energie electrică din resurse neregenerabile · rev. 3
  • 3512 Producția de energie electrică din resurse regenerabile · rev. 3
  • 3513 Transportul energiei electrice · rev. 3
  • 3514 Distribuția energiei electrice · rev. 3
Arată toate (33)
  • 3515 Comercializarea energiei electrice · rev. 3
  • 3516 Depozitarea energiei electrice · rev. 3
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
  • 4211 Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor · rev. 3
  • 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 3
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
  • 4323 Lucrări de izolații · rev. 3
  • 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
  • 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri · rev. 3
  • 4350 Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil · rev. 3
  • 4391 Activități de zidărie · rev. 3
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
  • 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
  • 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat · rev. 3
  • 5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată · rev. 3
  • 5530 Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere · rev. 3
  • 5611 Restaurante · rev. 3
  • 5612 Activități ale unităților mobile de alimentație · rev. 3
  • 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 3
  • 7120 Activități de testări și analize tehnice · rev. 3
  • 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 3
  • 7721 Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv · rev. 3
  • 9311 Activități ale bazelor sportive · rev. 3
  • 9319 Alte activități sportive n.c.a · rev. 3
  • 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
12.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.036.608 lei (-14% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 576,5 mii lei · 2025 1 mil. lei · maxim 2024 1,2 mil. lei · minim 2016 145,1 mii lei.

Rezultat net (lei): 2015 50,6 mii lei · 2025 19,4 mii lei · maxim 2018 210,6 mii lei · minim 2019 −23,1 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2016 3 · 2025 5 · maxim 2024 5 · minim 2017 1.

Indicator20252024202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă1.036.608 lei1.208.679 lei653.280 lei641.218 lei786.974 lei268.462 lei256.805 lei450.102 lei176.644 lei145.127 lei576.497 lei
Venituri totale1.037.372 lei1.386.263 lei1.082.964 lei878.922 lei992.897 lei560.194 lei354.117 lei490.141 lei202.190 lei145.127 lei594.074 lei
Cheltuieli totale989.866 lei1.269.386 lei1.041.623 lei859.202 lei976.362 lei534.746 lei374.627 lei274.037 lei134.213 lei112.094 lei533.832 lei
Rezultat
Profit net19.436 lei86.903 lei31.552 lei12.390 lei8.708 lei20.834 lei0 lei210.619 lei65.955 lei26.810 lei50.559 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei23.078 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net19.436 lei86.903 lei31.552 lei12.390 lei8.708 lei20.834 lei-23.078 lei210.619 lei65.955 lei26.810 lei50.559 lei
Bilanț
Active totale2.867.197 lei2.776.342 lei2.705.261 lei2.347.433 lei2.352.116 lei2.096.803 lei2.027.051 lei1.822.066 lei188.030 lei160.639 lei653.278 lei
Datorii2.379.119 lei2.307.701 lei2.146.186 lei1.669.014 lei1.537.313 lei1.096.634 lei950.407 lei625.034 lei67.315 lei58.017 lei577.478 lei
Capitaluri proprii488.078 lei468.641 lei381.739 lei350.188 lei337.797 lei329.089 lei308.255 lei331.333 lei120.715 lei102.622 lei75.800 lei
Oameni
Număr mediu de salariați5544422113—

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este NORDCONT SRL activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, NORDCONT SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul NORDCONT SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Mica, Comuna Mica, județul Cluj (MICĂ, nr. 241); numărul de înmatriculare e J|12|5296|2007, din 10.12.2007.

Ce cifră de afaceri a avut NORDCONT SRL în 2025?

1.036.608 lei, cu 14% sub 2024 (1.208.679 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 19.436 lei.

Câți salariați are NORDCONT SRL?

5 salariați în medie în 2025 (5 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre NORDCONT SRL?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.