JUST MEDIA SRL
JUST MEDIA SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Zalău, Sălaj, CUI 22871579. Cifră de afaceri 2025: 4.846.363 lei, 5 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 22871579
- Denumire
- JUST MEDIA SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|31|912|2007
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 05.12.2007
- Sediu
- Str. SIMION BĂRNUȚIU, nr. 40, bl. SB 10, sc. A, et. 2, ap. 11, Municipiul Zalău, Sălaj
- Activități autorizate (CAEN)
- 3312 Repararea mașinilor · rev. 2
- 4222 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 2
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 2
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
Arată toate (14)
- 6190 Alte activități de telecomunicații · rev. 2
- 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației · rev. 2
- 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 2
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 2
- 7733 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente de birou (inclusiv calculatoare) · rev. 2
- 8020 Activități de servicii privind sistemele de securizare · rev. 2
- 9511 Repararea calculatoarelor și a echipamentelor periferice · rev. 2
- 9609 Alte activități de servicii n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 31.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 4.846.363 lei (+85% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 309,1 mii lei · 2025 4,8 mil. lei · maxim 2025 4,8 mil. lei · minim 2016 142,3 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 64,7 mii lei · 2025 793,5 mii lei · maxim 2023 978,4 mii lei · minim 2016 −17,6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 0 · 2025 5 · maxim 2023 5 · minim 2015 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 4.846.363 lei | 2.614.124 lei | 4.052.837 lei | 1.985.944 lei | 145.138 lei | 377.623 lei | 759.202 lei | 203.012 lei | 360.952 lei | 142.347 lei | 309.092 lei |
| Venituri totale | 4.907.819 lei | 2.645.200 lei | 4.064.362 lei | 1.986.023 lei | 153.830 lei | 377.704 lei | 759.202 lei | 203.013 lei | 361.217 lei | 143.637 lei | 310.811 lei |
| Cheltuieli totale | 3.978.068 lei | 2.285.857 lei | 3.009.020 lei | 1.705.433 lei | 152.089 lei | 372.821 lei | 717.786 lei | 199.630 lei | 334.719 lei | 157.814 lei | 232.064 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 793.492 lei | 302.069 lei | 978.369 lei | 264.130 lei | 234 lei | 1.104 lei | 33.825 lei | 1.352 lei | 22.886 lei | 0 lei | 64.653 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 17.613 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 793.492 lei | 302.069 lei | 978.369 lei | 264.130 lei | 234 lei | 1.104 lei | 33.825 lei | 1.352 lei | 22.886 lei | -17.613 lei | 64.653 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 2.272.771 lei | 2.054.260 lei | 1.662.939 lei | 905.623 lei | 229.532 lei | 254.589 lei | 239.901 lei | 155.425 lei | 278.169 lei | 132.773 lei | 166.639 lei |
| Datorii | 919.418 lei | 1.269.399 lei | 520.147 lei | 641.200 lei | 190.239 lei | 209.530 lei | 163.895 lei | 83.244 lei | 207.340 lei | 84.830 lei | 64.082 lei |
| Capitaluri proprii | 1.353.353 lei | 784.861 lei | 1.142.792 lei | 264.423 lei | 39.293 lei | 45.059 lei | 76.006 lei | 72.181 lei | 70.829 lei | 47.943 lei | 102.557 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 5 | 5 | 5 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este JUST MEDIA SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, JUST MEDIA SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 31.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul JUST MEDIA SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Zalău, județul Sălaj (Str. SIMION BĂRNUȚIU, nr. 40, bl. SB 10, sc. A, et. 2, ap. 11); numărul de înmatriculare e J|31|912|2007, din 05.12.2007.
Ce cifră de afaceri a avut JUST MEDIA SRL în 2025?
4.846.363 lei, cu 85% peste 2024 (2.614.124 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 793.492 lei.
Câți salariați are JUST MEDIA SRL?
5 salariați în medie în 2025 (5 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre JUST MEDIA SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (31.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.