TECHNO SOFT S.R.L.
TECHNO SOFT S.R.L.: firmă în funcțiune din Oraș Voluntari, Ilfov, CUI 22798141. Cifră de afaceri 2025: 92.830 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 22798141
- Denumire
- TECHNO SOFT S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|23|6360|2023
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 29.09.2023
- Sediu
- ȘCOLII, nr. 40A, bl. 2, sc. 3, et. 4, ap. 80, Oraș Voluntari, Ilfov
- Activități autorizate (CAEN)
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
Arată toate (15)
- 4931 Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători · rev. 2
- 4932 Transporturi cu taxiuri · rev. 2
- 4939 Alte transporturi terestre de călători n.c.a · rev. 2
- 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 2
- 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației · rev. 2
- 6203 Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · rev. 2
- 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 2
- 7111 Activități de arhitectură · rev. 2
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 22.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 92.830 lei.
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 0 lei · 2025 92,8 mii lei · maxim 2025 92,8 mii lei · minim 2015 0 lei.
Rezultat net (lei): 2015 0 lei · 2025 40,2 mii lei · maxim 2025 40,2 mii lei · minim 2021 −2,7 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2025 2 · maxim 2025 2 · minim 2025 2.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 92.830 lei | — | — | 14.221 lei | 41.716 lei | — | — | — | — | — | 0 lei |
| Venituri totale | 92.830 lei | — | — | 25.806 lei | 41.895 lei | — | — | — | — | — | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 44.831 lei | — | 128 lei | 7.532 lei | 43.367 lei | — | — | 1.823 lei | — | — | — |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 40.188 lei | — | — | 17.500 lei | — | — | — | — | — | — | 0 lei |
| Pierdere netă | — | — | 128 lei | — | 2.740 lei | — | — | 1.823 lei | — | — | 0 lei |
| Rezultat net | 40.188 lei | — | -128 lei | 17.500 lei | -2.740 lei | — | — | -1.823 lei | — | — | 0 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 79.027 lei | 25 lei | 25 lei | 9.554 lei | -8.238 lei | 4 lei | 4 lei | 4 lei | 1.827 lei | 1.827 lei | 1.827 lei |
| Datorii | 39.944 lei | 1.130 lei | 1.130 lei | 1.130 lei | 838 lei | 6.340 lei | 6.340 lei | 6.340 lei | 6.340 lei | 6.340 lei | 6.340 lei |
| Capitaluri proprii | 39.083 lei | -1.105 lei | -1.105 lei | 8.424 lei | -9.076 lei | -6.336 lei | -6.336 lei | -6.336 lei | -4.513 lei | -4.513 lei | -4.513 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 2 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este TECHNO SOFT S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, TECHNO SOFT S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 22.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul TECHNO SOFT S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Oraș Voluntari, județul Ilfov (ȘCOLII, nr. 40A, bl. 2, sc. 3, et. 4, ap. 80); numărul de înmatriculare e J|23|6360|2023, din 29.09.2023.
Ce cifră de afaceri a avut TECHNO SOFT S.R.L. în 2025?
92.830 lei, conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 40.188 lei.
Câți salariați are TECHNO SOFT S.R.L.?
2 salariați în medie în 2025, după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre TECHNO SOFT S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (22.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.