EXP CONT SRL
EXP CONT SRL: firmă în funcțiune din Sat Florești, Comuna Florești, Cluj, CUI 22783531. Cifră de afaceri 2025: 74.000 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 22783531
- Denumire
- EXP CONT SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|12|4979|2007
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 21.11.2007
- Sediu
- Str. AVRAM IANCU, nr. 423, Sat Florești, Comuna Florești, Cluj
- Activități autorizate (CAEN)
- 6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 2
- 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 2
- 6832 Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract · rev. 2
- 6920 Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal · rev. 2
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management · rev. 2
- 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. · rev. 2
Arată toate (9)
- 7830 Servicii de furnizare și management a forței de muncă · rev. 2
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 2
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 31.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 74.000 lei (+4% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 119,2 mii lei · 2025 74 mii lei · maxim 2021 149,3 mii lei · minim 2023 60,1 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 33,7 mii lei · 2025 22,2 mii lei · maxim 2021 64,1 mii lei · minim 2022 241 lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2024 0 · maxim 2015 1 · minim 2024 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 74.000 lei | 70.841 lei | 60.050 lei | 77.510 lei | 149.341 lei | 105.364 lei | 101.064 lei | 86.064 lei | 82.519 lei | 71.414 lei | 119.218 lei |
| Venituri totale | 74.075 lei | 70.850 lei | 60.078 lei | 77.583 lei | 149.429 lei | 106.201 lei | 102.766 lei | 86.332 lei | 82.519 lei | 71.414 lei | 119.218 lei |
| Cheltuieli totale | 46.161 lei | 59.401 lei | 50.568 lei | 76.388 lei | 83.882 lei | 68.425 lei | 75.288 lei | 63.831 lei | 62.627 lei | 62.152 lei | 81.935 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 22.208 lei | 8.798 lei | 7.994 lei | 241 lei | 64.053 lei | 36.741 lei | 26.450 lei | 21.638 lei | 19.067 lei | 7.834 lei | 33.706 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 22.208 lei | 8.798 lei | 7.994 lei | 241 lei | 64.053 lei | 36.741 lei | 26.450 lei | 21.638 lei | 19.067 lei | 7.834 lei | 33.706 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 83.644 lei | 66.856 lei | 120.670 lei | 128.768 lei | 147.778 lei | 42.873 lei | 45.180 lei | 43.714 lei | 34.866 lei | 37.756 lei | 72.807 lei |
| Datorii | 60.236 lei | 3.176 lei | 36.941 lei | 53.033 lei | 72.284 lei | 4.932 lei | 10.892 lei | 1.809 lei | 14.599 lei | 28.722 lei | 1.774 lei |
| Capitaluri proprii | 23.408 lei | 63.680 lei | 83.729 lei | 75.735 lei | 75.494 lei | 37.941 lei | 34.288 lei | 41.905 lei | 20.267 lei | 9.034 lei | 71.033 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | — | 0 | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este EXP CONT SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, EXP CONT SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 31.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul EXP CONT SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Florești, Comuna Florești, județul Cluj (Str. AVRAM IANCU, nr. 423); numărul de înmatriculare e J|12|4979|2007, din 21.11.2007.
Ce cifră de afaceri a avut EXP CONT SRL în 2025?
74.000 lei, cu 4% peste 2024 (70.841 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 22.208 lei.
De unde vin datele despre EXP CONT SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (31.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.