NAVLOMAR INVESTMENT HOLDING SRL — dosare în instanță
Numele NAVLOMAR INVESTMENT HOLDING SRL apare în 4 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 19 octombrie 2026.
- Dosare publice
- 4
- Instanțe
- 1
- Primul dosar
- 12 august 2025
- Ultima activitate
- 19 octombrie 2026
- Rol dominant
- Reclamant — 3 din 4 dosare cu calitate cunoscută (75%)
Din registrul firmelor (CUI 22718690)
- CUI
- 22718690
- Denumire
- NAVLOMAR INVESTMENT HOLDING SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|21125|2007
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 09.11.2007
- Sediu
- CORALILOR, nr. 105A, et. 1, ap. 6, CAMERA 1, București Sectorul 1, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 3
- 4636 Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoase · rev. 3
- 4764 Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor · rev. 3
- 4777 Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor · rev. 3
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi · rev. 3
- 4779 Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie · rev. 3
Arată toate (23)
- 4781 Comerț cu amănuntul al autovehiculelor · rev. 3
- 4782 Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule · rev. 3
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat · rev. 3
- 5010 Transporturi maritime și costiere de pasageri · rev. 3
- 5020 Transporturi maritime și costiere de marfă · rev. 3
- 5040 Transportul de marfă pe căi navigabile interioare · rev. 3
- 5210 Depozitări · rev. 3
- 5222 Activități de servicii anexe transporturilor pe apă · rev. 3
- 5225 Activități de servicii logistice pentru transporturi · rev. 3
- 5226 Alte activități anexe transporturilor · rev. 3
- 5231 Activități de intermediere pentru transportul de marfă · rev. 3
- 5590 Alte servicii de cazare · rev. 3
- 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 3
- 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 3
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
- 6831 Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare · rev. 3
- 6832 Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 31.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 879.898 lei (-26% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 843,3 mii lei · 2025 879,9 mii lei · maxim 2021 1,8 mil. lei · minim 2017 533,3 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 69,1 mii lei · 2025 126,8 mii lei · maxim 2024 325,4 mii lei · minim 2017 −163,4 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 4 · 2025 1 · maxim 2017 6 · minim 2024 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 879.898 lei | 1.186.836 lei | 1.336.901 lei | 1.520.880 lei | 1.776.175 lei | 1.450.164 lei | 758.299 lei | 577.531 lei | 533.335 lei | 804.847 lei | 843.310 lei |
| Venituri totale | 1.019.609 lei | 7.169.266 lei | 1.514.955 lei | 1.521.541 lei | 1.779.722 lei | 1.450.296 lei | 821.933 lei | 577.595 lei | 552.317 lei | 1.248.123 lei | 856.248 lei |
| Cheltuieli totale | 841.287 lei | 6.129.212 lei | 1.490.101 lei | 1.465.153 lei | 1.728.710 lei | 1.397.357 lei | 850.070 lei | 634.622 lei | 710.758 lei | 1.097.663 lei | 741.011 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 126.785 lei | 325.404 lei | 5.534 lei | 39.333 lei | 32.759 lei | 39.293 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 103.280 lei | 69.074 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 36.353 lei | 62.795 lei | 163.427 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 126.785 lei | 325.404 lei | 5.534 lei | 39.333 lei | 32.759 lei | 39.293 lei | -36.353 lei | -62.795 lei | -163.427 lei | 103.280 lei | 69.074 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 5.143.471 lei | 5.508.769 lei | 6.874.051 lei | 5.723.308 lei | 5.999.399 lei | 6.048.849 lei | 5.912.158 lei | 5.955.383 lei | 6.090.119 lei | 6.372.558 lei | 6.645.460 lei |
| Datorii | 600.779 lei | 134.367 lei | 1.930.043 lei | 471.269 lei | 536.549 lei | 355.049 lei | 169.359 lei | 176.230 lei | 248.171 lei | 271.426 lei | 584.296 lei |
| Capitaluri proprii | 4.524.456 lei | 5.124.655 lei | 4.944.008 lei | 5.252.039 lei | 5.462.850 lei | 5.693.800 lei | 5.742.799 lei | 5.779.153 lei | 5.841.948 lei | 6.101.132 lei | 6.061.164 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 6 | 5 | 4 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Calitate procesuală
- Reclamant: 3
- Creditor: 1
Categorii de dosare
- Litigii cu profesioniștii: 4
Stadii procesuale
- Fond: 4
Dosare pe ani
- 2025: 1
- 2026: 3
Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 4 dosare analizate.
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 24758/301/2026/a1 | Judecatoria SECTORUL 3 BUCURESTI | Litigii cu profesioniștii | Fond | Reclamant |
| 25693/301/2025 | Judecatoria SECTORUL 3 BUCURESTI | Litigii cu profesioniștii | Fond | Creditor |
| 3123/301/2026 | Judecatoria SECTORUL 3 BUCURESTI | Litigii cu profesioniștii | Fond | Reclamant |
| 24758/301/2026 | Judecatoria SECTORUL 3 BUCURESTI | Litigii cu profesioniștii | Fond | Reclamant |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare NAVLOMAR INVESTMENT HOLDING SRL?
NAVLOMAR INVESTMENT HOLDING SRL apare în 4 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 19 octombrie 2026.
În ce calitate apare cel mai des NAVLOMAR INVESTMENT HOLDING SRL?
Cel mai des ca reclamant (3 din 4 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia litigii cu profesioniștii (4 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.
Ce înseamnă reclamant și creditor?
Reclamant: persoana care a formulat cererea de chemare în judecată. Creditor: persoana care are o creanță, adică dreptul de a cere o prestație de la altă persoană; în insolvență, cel care are o creanță asupra debitorului.
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro.