MANZ INVESTMENTS SRL
MANZ INVESTMENTS SRL: firmă în funcțiune din București Sectorul 3, București, CUI 22697678. Cifră de afaceri 2025: 289.541 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF
Registru
- CUI
- 22697678
- Denumire
- MANZ INVESTMENTS SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|10364|2011
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 29.08.2011
- Sediu
- VITAN, nr. 110, bl. 34A, sc. 2, et. 7, ap. 65, București Sectorul 3, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 3
- 6812 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 3
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 289.541 lei (-3% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 342,9 mii lei · 2025 289,5 mii lei · maxim 2016 362,9 mii lei · minim 2020 226,5 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 164,8 mii lei · 2025 −48,4 mii lei · maxim 2016 231 mii lei · minim 2024 −185,3 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2025 1 · maxim 2015 1 · minim 2015 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 289.541 lei | 298.729 lei | 301.773 lei | 300.819 lei | 294.114 lei | 226.509 lei | 338.019 lei | 336.740 lei | 342.245 lei | 362.868 lei | 342.862 lei |
| Venituri totale | 318.711 lei | 300.700 lei | 315.421 lei | 315.022 lei | 337.104 lei | 235.053 lei | 347.352 lei | 340.435 lei | 350.107 lei | 390.981 lei | 352.273 lei |
| Cheltuieli totale | 367.153 lei | 486.021 lei | 289.799 lei | 209.991 lei | 174.362 lei | 144.053 lei | 178.118 lei | 137.808 lei | 129.771 lei | 152.248 lei | 155.601 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 22.577 lei | 102.022 lei | 159.388 lei | 88.667 lei | 165.782 lei | 199.259 lei | 216.862 lei | 231.000 lei | 164.759 lei |
| Pierdere netă | 48.442 lei | 185.321 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -48.442 lei | -185.321 lei | 22.577 lei | 102.022 lei | 159.388 lei | 88.667 lei | 165.782 lei | 199.259 lei | 216.862 lei | 231.000 lei | 164.759 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 2.923.613 lei | 2.931.851 lei | 3.167.577 lei | 3.100.870 lei | 2.993.176 lei | 2.448.795 lei | 2.371.608 lei | 1.733.273 lei | 1.531.633 lei | 1.335.232 lei | 1.084.573 lei |
| Datorii | 42.213 lei | 2.009 lei | 52.414 lei | 8.284 lei | 2.613 lei | 2.245 lei | 13.725 lei | 9.639 lei | 8.858 lei | 29.770 lei | 26.725 lei |
| Capitaluri proprii | 2.881.400 lei | 2.929.842 lei | 3.115.163 lei | 3.092.586 lei | 2.990.563 lei | 2.446.550 lei | 2.357.883 lei | 1.723.634 lei | 1.522.775 lei | 1.305.462 lei | 1.057.848 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este MANZ INVESTMENTS SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, MANZ INVESTMENTS SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul MANZ INVESTMENTS SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 3, județul București (VITAN, nr. 110, bl. 34A, sc. 2, et. 7, ap. 65); numărul de înmatriculare e J|40|10364|2011, din 29.08.2011.
Ce cifră de afaceri a avut MANZ INVESTMENTS SRL în 2025?
289.541 lei, cu 3% sub 2024 (298.729 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 48.442 lei.
Câți salariați are MANZ INVESTMENTS SRL?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre MANZ INVESTMENTS SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.