STEMY COM SRL

STEMY COM SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Brăila, Brăila, CUI 2267870. Cifră de afaceri 2025: 236.127 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
2267870
Denumire
STEMY COM SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|09|221|1992
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
11.02.1992
Sediu
Calea CĂLĂRAȘILOR, nr. 319, bl. B1, et. P, Municipiul Brăila, Brăila
Activități autorizate (CAEN)
  • 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
21.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2015–2025 · 10 bilanțuri

Financiar · 2015–2025 · 10 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 236.127 lei (-4% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 204,4 mii lei · 2025 236,1 mii lei · maxim 2024 247,2 mii lei · minim 2016 196,4 mii lei.

Rezultat net (lei): 2015 83,5 mii lei · 2025 71,4 mii lei · maxim 2024 117,6 mii lei · minim 2023 −53,4 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2016 2 · 2025 2 · maxim 2016 2 · minim 2020 1.

Indicator20252024202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă236.127 lei247.247 lei235.569 leifără bilanț222.611 lei212.282 lei218.468 lei210.571 lei207.419 lei196.399 lei204.368 lei
Venituri totale318.974 lei327.766 lei283.442 leifără bilanț222.611 lei215.233 lei219.862 lei211.995 lei209.285 lei196.399 lei207.218 lei
Cheltuieli totale242.512 lei205.080 lei334.060 leifără bilanț209.941 lei174.925 lei145.313 lei117.075 lei144.902 lei127.666 lei118.970 lei
Rezultat
Profit net71.367 lei117.563 lei0 leifără bilanț10.444 lei38.399 lei72.351 lei92.800 lei62.118 lei64.797 lei83.495 lei
Pierdere netă0 lei0 lei53.433 leifără bilanț0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net71.367 lei117.563 lei-53.433 leifără bilanț10.444 lei38.399 lei72.351 lei92.800 lei62.118 lei64.797 lei83.495 lei
Bilanț
Active totale271.155 lei393.882 lei235.290 leifără bilanț288.874 lei288.326 lei320.759 lei243.136 lei226.617 lei251.409 lei285.040 lei
Datorii584.212 lei594.364 lei553.336 leifără bilanț557.332 lei556.702 lei559.511 lei554.239 lei630.520 lei717.431 lei815.860 lei
Capitaluri proprii-313.057 lei-200.482 lei-318.046 leifără bilanț-268.458 lei-268.376 lei-238.752 lei-311.103 lei-403.903 lei-466.022 lei-530.820 lei
Oameni
Număr mediu de salariați222fără bilanț112222—

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este STEMY COM SRL activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, STEMY COM SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 21.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul STEMY COM SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Brăila, județul Brăila (Calea CĂLĂRAȘILOR, nr. 319, bl. B1, et. P); numărul de înmatriculare e J|09|221|1992, din 11.02.1992.

Ce cifră de afaceri a avut STEMY COM SRL în 2025?

236.127 lei, cu 4% sub 2024 (247.247 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 71.367 lei.

Câți salariați are STEMY COM SRL?

2 salariați în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre STEMY COM SRL?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (21.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.