MAR & ONI SRL
MAR & ONI SRL: firmă în funcțiune din Sat Beciu, Comuna Beciu, Teleorman, CUI 22653256. Cifră de afaceri 2025: 176.222 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 22653256
- Denumire
- MAR & ONI SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|34|763|2007
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 29.10.2007
- Sediu
- Sat Beciu, Comuna Beciu, Teleorman
- Activități autorizate (CAEN)
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri
Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 176.222 lei (+17% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2021 91,5 mii lei · 2025 176,2 mii lei · maxim 2023 423 mii lei · minim 2021 91,5 mii lei.
Rezultat net (lei): 2020 0 lei · 2025 24,6 mii lei · maxim 2023 141,1 mii lei · minim 2024 −8,6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2025 1 · maxim 2022 1 · minim 2022 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||
| Cifră de afaceri netă | 176.222 lei | 150.386 lei | 422.961 lei | 174.326 lei | 91.490 lei | — |
| Venituri totale | 176.222 lei | 150.386 lei | 433.036 lei | 174.327 lei | 91.490 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 147.235 lei | 157.702 lei | 288.247 lei | 116.950 lei | 53.355 lei | — |
| Rezultat | ||||||
| Profit net | 24.581 lei | 0 lei | 141.109 lei | 53.175 lei | 35.446 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 8.594 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 24.581 lei | -8.594 lei | 141.109 lei | 53.175 lei | 35.446 lei | 0 lei |
| Bilanț | ||||||
| Active totale | 284.298 lei | 219.284 lei | 245.566 lei | 118.724 lei | 50.862 lei | 14.331 lei |
| Datorii | 48.940 lei | 8.507 lei | 26.194 lei | 30.461 lei | 15.774 lei | 14.689 lei |
| Capitaluri proprii | 235.358 lei | 210.777 lei | 219.372 lei | 88.263 lei | 35.088 lei | -358 lei |
| Oameni | ||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este MAR & ONI SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, MAR & ONI SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul MAR & ONI SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Beciu, Comuna Beciu, județul Teleorman; numărul de înmatriculare e J|34|763|2007, din 29.10.2007.
Ce cifră de afaceri a avut MAR & ONI SRL în 2025?
176.222 lei, cu 17% peste 2024 (150.386 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 24.581 lei.
Câți salariați are MAR & ONI SRL?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre MAR & ONI SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.