COMORE SRL — dosare în instanță
Numele COMORE SRL apare în 3 dosare publice la 2 instanțe; ultima activitate: 11 octombrie 2026.
- Dosare publice
- 3
- Instanțe
- 2
- Primul dosar
- 18 august 2025
- Ultima activitate
- 11 octombrie 2026
- Rol dominant
- Reclamant — 2 din 3 dosare cu calitate cunoscută (67%)
Din registrul firmelor (CUI 22626316)
- CUI
- 22626316
- Denumire
- COMORE SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|05|2685|2007
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 24.10.2007
- Sediu
- OȘORHEI, nr. 662, Sat Oșorhei, Comuna Oșorhei, Bihor
- Activități autorizate (CAEN)
- 5611 Restaurante · rev. 3
- 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente · rev. 3
- 5622 Alte servicii de alimentație n.c.a. · rev. 3
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 3
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 31.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- RELUARE ACTIVITATE
Financiar
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 240.000 lei.
Cifră de afaceri netă (lei): 2025 240 mii lei · maxim 2025 240 mii lei · minim 2025 240 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 −3,8 mii lei · 2025 −206,8 mii lei · maxim 2020 0 lei · minim 2025 −206,8 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2025 1 · maxim 2015 1 · minim 2022 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 240.000 lei | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Venituri totale | 240.310 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 444.648 lei | 91.421 lei | 38.177 lei | 153 lei | — | — | 1.096 lei | 5.832 lei | 5.311 lei | 4.468 lei | 3.765 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 206.752 lei | 91.421 lei | 38.177 lei | 153 lei | 0 lei | 0 lei | 1.096 lei | 5.832 lei | 5.311 lei | 4.468 lei | 3.765 lei |
| Rezultat net | -206.752 lei | -91.421 lei | -38.177 lei | -153 lei | 0 lei | 0 lei | -1.096 lei | -5.832 lei | -5.311 lei | -4.468 lei | -3.765 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 3.087.244 lei | 1.460.058 lei | 77.781 lei | 64.101 lei | 64.101 lei | 64.101 lei | 64.101 lei | 65.462 lei | 64.817 lei | 65.581 lei | 64.419 lei |
| Datorii | 3.464.223 lei | 1.630.286 lei | 156.588 lei | 104.731 lei | 104.578 lei | 104.578 lei | 104.578 lei | 104.843 lei | 98.366 lei | 93.819 lei | 88.189 lei |
| Capitaluri proprii | -376.979 lei | -170.228 lei | -78.807 lei | -40.630 lei | -40.477 lei | -40.477 lei | -40.477 lei | -39.381 lei | -33.549 lei | -28.238 lei | -23.770 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 0 | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Unde se judecă — 2 instanțe în 1 județ
Concentrat: 67% din dosare sunt la Judecătoria Oradea (2). Un dosar e la Tribunalul Bihor.
| Instanță | Județ | Grad | Dosare |
|---|---|---|---|
| Judecătoria Oradea | Bihor | Judecătorie | 2 |
| Tribunalul Bihor | Bihor | Tribunal | 1 |
Calitate procesuală
- Reclamant: 2
- Petent: 1
Categorii de dosare
- Civil: 2
- Contencios administrativ: 1
Stadii procesuale
- Fond: 3
Dosare pe ani
- 2025: 2
- 2026: 1
Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 3 dosare analizate.
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 14830/271/2025 | Judecătoria Oradea | Civil | Fond | Petent |
| 4166/111/2025 | Tribunalul Bihor | Contencios administrativ și fiscal | Fond | Reclamant |
| 19343/271/2026 | Judecătoria Oradea | Civil | Fond | Reclamant |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare COMORE SRL?
COMORE SRL apare în 3 dosare publice la 2 instanțe; ultima activitate: 11 octombrie 2026.
La ce instanțe apare cel mai des COMORE SRL?
Cel mai des la Judecătoria Oradea (2) și Tribunalul Bihor (1).
În ce calitate apare cel mai des COMORE SRL?
Cel mai des ca reclamant (2 din 3 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia civil (2 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.
Ce înseamnă reclamant și petent?
Reclamant: persoana care a formulat cererea de chemare în judecată. Petent: persoana care a formulat o cerere sau o plângere adresată instanței.
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro.