DAM & DAL CLINIC SRL — dosare în instanță
Numele DAM & DAL CLINIC SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 07 octombrie 2026.
- Dosare publice
- 1
- Instanțe
- 1
- Primul dosar
- 16 martie 2021
- Ultima activitate
- 07 octombrie 2026
- Rol dominant
- Reclamant — 1 din 1 dosare cu calitate cunoscută (100%)
Din registrul firmelor (CUI 22605607)
- CUI
- 22605607
- Denumire
- DAM & DAL CLINIC SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|07|521|2023
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 18.08.2023
- Sediu
- PROF. DIMITRIE POMPEIU, nr. 5, bl. C3, et. 4, ap. 10, Municipiul Dorohoi, Botoșani
- Activități autorizate (CAEN)
- 8622 Activități de asistență medicală specializată · rev. 3
- 8623 Activități de asistență stomatologică · rev. 3
- 8699 Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 31.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar
Financiar · 2015–2025 · 10 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 745.342 lei (+9% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 165,2 mii lei · 2025 745,3 mii lei · maxim 2025 745,3 mii lei · minim 2016 144,7 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 28 mii lei · 2025 132,7 mii lei · maxim 2024 229,9 mii lei · minim 2020 194 lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 2 · 2025 2 · maxim 2015 2 · minim 2017 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 745.342 lei | 683.201 lei | 415.380 lei | 471.960 lei | 511.170 lei | 255.540 lei | 295.652 lei | fără bilanț | 181.297 lei | 144.730 lei | 165.150 lei |
| Venituri totale | 745.342 lei | 716.440 lei | 419.965 lei | 486.050 lei | 512.527 lei | 276.040 lei | 370.672 lei | fără bilanț | 181.297 lei | 144.917 lei | 172.174 lei |
| Cheltuieli totale | 590.317 lei | 465.506 lei | 379.378 lei | 430.162 lei | 453.524 lei | 274.236 lei | 255.901 lei | fără bilanț | 151.969 lei | 130.418 lei | 139.008 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 132.665 lei | 229.867 lei | 36.471 lei | 51.270 lei | 53.980 lei | 194 lei | 111.056 lei | fără bilanț | 27.515 lei | 13.049 lei | 28.001 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | fără bilanț | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 132.665 lei | 229.867 lei | 36.471 lei | 51.270 lei | 53.980 lei | 194 lei | 111.056 lei | fără bilanț | 27.515 lei | 13.049 lei | 28.001 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 478.156 lei | 429.597 lei | 181.939 lei | 221.171 lei | 279.962 lei | 288.341 lei | 228.476 lei | fără bilanț | 144.343 lei | 127.305 lei | 130.649 lei |
| Datorii | 76.958 lei | 112.658 lei | 54.106 lei | 61.538 lei | 117.620 lei | 150.999 lei | 91.328 lei | fără bilanț | 113.880 lei | 124.358 lei | 140.751 lei |
| Capitaluri proprii | 401.198 lei | 316.939 lei | 127.833 lei | 159.633 lei | 162.342 lei | 137.342 lei | 137.148 lei | fără bilanț | 30.463 lei | 2.947 lei | -10.102 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | fără bilanț | 1 | 2 | 2 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Calitate procesuală
- Reclamant: 1
Categorii de dosare
- Litigii cu profesioniștii: 1
Stadii procesuale
- Fond: 1
Dosare pe ani
- 2021: 1
Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 1 dosare analizate.
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 9647/299/2021 | Judecatoria SECTORUL 1 BUCURESTI | Litigii cu profesioniștii | Fond | Reclamant |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare DAM & DAL CLINIC SRL?
DAM & DAL CLINIC SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 07 octombrie 2026.
În ce calitate apare cel mai des DAM & DAL CLINIC SRL?
Cel mai des ca reclamant (1 din 1 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia litigii cu profesioniștii (1 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.
Ce înseamnă reclamant?
Reclamant: persoana care a formulat cererea de chemare în judecată.
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro.