ZAHIR SALL S.R.L.
ZAHIR SALL S.R.L.: firmă în funcțiune din Comuna Berceni, Ilfov, CUI 22535145. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 22535145
- Denumire
- ZAHIR SALL S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|23|1658|2023
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 10.03.2023
- Sediu
- ION LUCA CARAGIALE, nr. 99 J, PARTER, CAMERA 2, Comuna Berceni, Ilfov
- Activități autorizate (CAEN)
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 31.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 929 mii lei · 2022 11 mii lei · maxim 2015 929 mii lei · minim 2022 11 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 49,9 mii lei · 2025 −200 lei · maxim 2015 49,9 mii lei · minim 2018 −86,1 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 7 · 2021 1 · maxim 2015 7 · minim 2019 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | — | — | — | 10.995 lei | 22.408 lei | 22.088 lei | 80.180 lei | 372.849 lei | 768.121 lei | 809.926 lei | 928.978 lei |
| Venituri totale | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 11.259 lei | 22.450 lei | 22.343 lei | 83.078 lei | 375.221 lei | 777.405 lei | 878.628 lei | 947.521 lei |
| Cheltuieli totale | 200 lei | 2.308 lei | 2.000 lei | 22.898 lei | 51.986 lei | 70.878 lei | 153.752 lei | 457.746 lei | 723.855 lei | 854.320 lei | 886.299 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 46.291 lei | 18.933 lei | 49.858 lei |
| Pierdere netă | 200 lei | 2.308 lei | 2.000 lei | 11.970 lei | 30.011 lei | 48.751 lei | 71.474 lei | 86.093 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -200 lei | -2.308 lei | -2.000 lei | -11.970 lei | -30.011 lei | -48.751 lei | -71.474 lei | -86.093 lei | 46.291 lei | 18.933 lei | 49.858 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 296.785 lei | 296.785 lei | 296.604 lei | 296.603 lei | 303.871 lei | 313.762 lei | 352.577 lei | 421.600 lei | 614.445 lei | 630.484 lei | 701.500 lei |
| Datorii | 155.137 lei | 154.937 lei | 152.448 lei | 150.447 lei | 145.745 lei | 125.625 lei | 115.689 lei | 101.539 lei | 208.291 lei | 249.569 lei | 279.517 lei |
| Capitaluri proprii | 141.648 lei | 141.848 lei | 144.156 lei | 146.156 lei | 158.126 lei | 188.137 lei | 236.888 lei | 320.061 lei | 406.154 lei | 380.915 lei | 421.983 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 2 | 6 | 7 | 7 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ZAHIR SALL S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, ZAHIR SALL S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 31.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul ZAHIR SALL S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Comuna Berceni, județul Ilfov (ION LUCA CARAGIALE, nr. 99 J, PARTER, CAMERA 2); numărul de înmatriculare e J|23|1658|2023, din 10.03.2023.
De unde vin datele despre ZAHIR SALL S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (31.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.