NEMAR CONSTRUCT SRL
NEMAR CONSTRUCT SRL: firmă în funcțiune din Sat Slon, Comuna Cerașu, Prahova, CUI 22469696. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 22469696
- Denumire
- NEMAR CONSTRUCT SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|29|2441|2007
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 26.09.2007
- Sediu
- nr. 488, Sat Slon, Comuna Cerașu, Prahova
- Activități autorizate (CAEN)
- 4511 Demolarea construcțiilor, terasamente și organizare de șantiere · rev. 1
- 4521 Construcții de clădiri și lucrări de geniu · rev. 1
- 4522 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 1
- 4531 Lucrări de instalații electrice · rev. 1
- 4532 Lucrări de izolații și protecție anticorozivă · rev. 1
- 4533 Lucrări de instalații tehnico-sanitare · rev. 1
Arată toate (11)
- 4534 Alte lucrări de instalații · rev. 1
- 4541 Lucrări de ipsoserie · rev. 1
- 4543 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 1
- 4544 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 1
- 4545 Alte lucrări de finisare · rev. 1
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 31.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 170 mii lei · 2024 100 lei · maxim 2018 328,2 mii lei · minim 2024 100 lei.
Rezultat net (lei): 2015 112,7 mii lei · 2025 0 lei · maxim 2018 178,1 mii lei · minim 2022 −171 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 4 · 2024 1 · maxim 2018 5 · minim 2023 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | — | 100 lei | 4.202 lei | 4.202 lei | 148.245 lei | 145.691 lei | 195.904 lei | 328.212 lei | 190.864 lei | 233.913 lei | 170.015 lei |
| Venituri totale | 0 lei | 100 lei | 4.202 lei | 4.202 lei | 148.245 lei | 189.762 lei | 195.904 lei | 328.212 lei | 190.864 lei | 233.913 lei | 170.015 lei |
| Cheltuieli totale | — | 48.942 lei | 89.820 lei | 175.190 lei | 172.097 lei | 322.334 lei | 354.738 lei | 146.863 lei | 124.059 lei | 128.146 lei | 52.207 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 178.067 lei | 64.896 lei | 103.428 lei | 112.708 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 48.843 lei | 85.660 lei | 171.030 lei | 25.334 lei | 134.029 lei | 160.793 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 0 lei | -48.843 lei | -85.660 lei | -171.030 lei | -25.334 lei | -134.029 lei | -160.793 lei | 178.067 lei | 64.896 lei | 103.428 lei | 112.708 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | -56.970 lei | 15.220 lei | 15.181 lei | 15.190 lei | 136.583 lei | 166.095 lei | 304.525 lei | 458.850 lei | 264.050 lei | 211.919 lei | 97.635 lei |
| Datorii | 150.894 lei | 223.083 lei | 174.201 lei | 88.551 lei | 38.914 lei | 43.092 lei | 47.493 lei | 31.025 lei | 14.293 lei | 27.058 lei | 16.201 lei |
| Capitaluri proprii | -207.864 lei | -207.863 lei | -159.020 lei | -73.361 lei | 97.669 lei | 123.003 lei | 257.032 lei | 427.825 lei | 249.757 lei | 184.861 lei | 81.434 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | — | 1 | 1 | — | — | — | — | 5 | — | 3 | 4 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este NEMAR CONSTRUCT SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, NEMAR CONSTRUCT SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 31.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul NEMAR CONSTRUCT SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Slon, Comuna Cerașu, județul Prahova (nr. 488); numărul de înmatriculare e J|29|2441|2007, din 26.09.2007.
De unde vin datele despre NEMAR CONSTRUCT SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (31.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.