WEST BUSINESS SRL

WEST BUSINESS SRL: firmă în funcțiune din Sat Chereușa, Comuna Santău, Satu Mare, CUI 22401402. Cifră de afaceri 2025: 632.710 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF,

Registru

CUI
22401402
Denumire
WEST BUSINESS SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|30|1198|2007
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
12.09.2007
Sediu
nr. 39, Sat Chereușa, Comuna Santău, Satu Mare
Activități autorizate (CAEN)
  • 0111 Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase · rev. 3
  • 0113 Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculiferelor · rev. 3
  • 0121 Cultivarea strugurilor · rev. 3
  • 0124 Cultivarea fructelor semințoase și sâmburoase · rev. 3
  • 0125 Cultivarea altor pomi fructiferi, a arbuștilor fructiferi, căpșunilor și a nuciferelor · rev. 3
  • 1626 Fabricarea de combustibili solizi din biomasă vegetală · rev. 3
Arată toate (20)
  • 2320 Fabricarea de produse refractare · rev. 3
  • 2361 Fabricarea produselor din beton pentru construcții · rev. 3
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
  • 4621 Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat · rev. 3
  • 4622 Comerț cu ridicata al florilor și al plantelor · rev. 3
  • 4631 Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor · rev. 3
  • 4644 Comerț cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, și produse de întreținere · rev. 3
  • 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare · rev. 3
  • 4684 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire · rev. 3
  • 4685 Comerț cu ridicata al produselor chimice · rev. 3
  • 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit · rev. 3
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
  • 9130 Activități de conservare, restaurare și alte activități suport pentru patrimoniul cultural · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
31.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 632.710 lei (+3% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 21,3 mii lei · 2025 632,7 mii lei · maxim 2022 721,2 mii lei · minim 2016 4,7 mii lei.

Rezultat net (lei): 2015 550 lei · 2025 8,1 mii lei · maxim 2021 94,5 mii lei · minim 2019 −1,7 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2021 2 · 2025 2 · maxim 2023 4 · minim 2021 2.

Indicator20252024202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă632.710 lei616.656 lei671.575 lei721.199 lei469.035 lei————4.668 lei21.300 lei
Venituri totale704.320 lei532.991 lei516.988 lei871.761 lei515.106 lei0 lei0 lei84 lei0 lei4.668 lei21.300 lei
Cheltuieli totale679.440 lei518.858 lei501.962 lei798.974 lei416.901 lei128 lei1.729 lei75 lei348 lei3.479 lei20.109 lei
Rezultat
Profit net8.115 lei4.332 lei9.715 lei68.568 lei94.540 lei0 lei0 lei9 lei0 lei1.049 lei550 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei128 lei1.729 lei0 lei348 lei0 lei0 lei
Rezultat net8.115 lei4.332 lei9.715 lei68.568 lei94.540 lei-128 lei-1.729 lei9 lei-348 lei1.049 lei550 lei
Bilanț
Active totale892.957 lei1.010.420 lei932.696 lei754.827 lei175.659 lei68.578 lei71.000 lei76.220 lei76.220 lei74.665 lei72.066 lei
Datorii805.930 lei869.287 lei741.547 lei562.593 lei51.994 lei39.453 lei41.747 lei45.238 lei45.247 lei43.344 lei41.793 lei
Capitaluri proprii87.027 lei141.133 lei191.149 lei192.234 lei123.665 lei29.125 lei29.253 lei30.982 lei30.973 lei31.321 lei30.273 lei
Oameni
Număr mediu de salariați22432——————

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este WEST BUSINESS SRL activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, WEST BUSINESS SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 31.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul WEST BUSINESS SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Chereușa, Comuna Santău, județul Satu Mare (nr. 39); numărul de înmatriculare e J|30|1198|2007, din 12.09.2007.

Ce cifră de afaceri a avut WEST BUSINESS SRL în 2025?

632.710 lei, cu 3% peste 2024 (616.656 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 8.115 lei.

Câți salariați are WEST BUSINESS SRL?

2 salariați în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre WEST BUSINESS SRL?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (31.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.