SIMOFARM SRL
SIMOFARM SRL: firmă în funcțiune din Sat Bethausen, Comuna Bethausen, Timiș, CUI 22389180. Cifră de afaceri 2025: 1.367.311 lei, 5 salariați. Date ONRC, MF, ANA
Registru
- CUI
- 22389180
- Denumire
- SIMOFARM SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|35|3349|2007
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 11.09.2007
- Sediu
- nr. 189, Sat Bethausen, Comuna Bethausen, Timiș
- Activități autorizate (CAEN)
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 3
- 4621 Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat · rev. 3
- 4622 Comerț cu ridicata al florilor și al plantelor · rev. 3
- 4631 Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor · rev. 3
- 4638 Comerț cu ridicata specializat al altor alimente · rev. 3
- 4721 Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete · rev. 3
Arată toate (23)
- 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor · rev. 3
- 4727 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare · rev. 3
- 4773 Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice · rev. 3
- 4774 Comerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice · rev. 3
- 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie · rev. 3
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
- 6831 Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare · rev. 3
- 6832 Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract · rev. 3
- 7413 Activități de design de interior · rev. 3
- 7414 Alte activități de design specializat · rev. 3
- 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor · rev. 3
- 8122 Activități specializate de curățenie · rev. 3
- 8123 Alte activități de curățenie · rev. 3
- 8130 Activități de întreținere peisagistică · rev. 3
- 8292 Activități de ambalare · rev. 3
- 9640 Activități de intermediere pentru servicii personale · rev. 3
- 9691 Activități de servicii personale la domiciliu · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 31.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.367.311 lei (-4% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 867,9 mii lei · 2025 1,4 mil. lei · maxim 2024 1,4 mil. lei · minim 2016 799,1 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 11,7 mii lei · 2025 38,9 mii lei · maxim 2021 106,1 mii lei · minim 2015 11,7 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 6 · 2025 5 · maxim 2015 6 · minim 2020 4.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 1.367.311 lei | 1.421.599 lei | 1.352.348 lei | 1.210.771 lei | 1.125.065 lei | 1.013.694 lei | 848.374 lei | 829.679 lei | 854.424 lei | 799.113 lei | 867.907 lei |
| Venituri totale | 1.396.731 lei | 1.421.870 lei | 1.352.389 lei | 1.218.356 lei | 1.126.618 lei | 1.013.768 lei | 848.380 lei | 831.028 lei | 854.893 lei | 812.017 lei | 867.913 lei |
| Cheltuieli totale | 1.345.869 lei | 1.383.802 lei | 1.276.120 lei | 1.110.482 lei | 1.010.555 lei | 907.543 lei | 812.142 lei | 771.405 lei | 811.998 lei | 787.951 lei | 853.890 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 38.881 lei | 30.943 lei | 63.700 lei | 95.571 lei | 106.120 lei | 98.997 lei | 27.733 lei | 51.260 lei | 35.011 lei | 19.884 lei | 11.651 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 38.881 lei | 30.943 lei | 63.700 lei | 95.571 lei | 106.120 lei | 98.997 lei | 27.733 lei | 51.260 lei | 35.011 lei | 19.884 lei | 11.651 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 799.133 lei | 707.516 lei | 677.904 lei | 704.758 lei | 568.200 lei | 566.905 lei | 369.553 lei | 355.349 lei | 364.337 lei | 341.314 lei | 437.910 lei |
| Datorii | 705.142 lei | 625.739 lei | 592.549 lei | 614.362 lei | 315.879 lei | 394.704 lei | 276.349 lei | 289.878 lei | 328.126 lei | 320.230 lei | 329.737 lei |
| Capitaluri proprii | 93.991 lei | 81.777 lei | 85.355 lei | 90.396 lei | 252.321 lei | 172.201 lei | 93.204 lei | 65.471 lei | 36.211 lei | 21.084 lei | 108.173 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 5 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 6 | 5 | 5 | 6 | 6 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Pagini de dosare cu această denumire (nu confirmăm că sunt aceeași firmă):
- SIMOFARM SRL — 2 dosare
Întrebări frecvente
Este SIMOFARM SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, SIMOFARM SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 31.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul SIMOFARM SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Bethausen, Comuna Bethausen, județul Timiș (nr. 189); numărul de înmatriculare e J|35|3349|2007, din 11.09.2007.
Ce cifră de afaceri a avut SIMOFARM SRL în 2025?
1.367.311 lei, cu 4% sub 2024 (1.421.599 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 38.881 lei.
Câți salariați are SIMOFARM SRL?
5 salariați în medie în 2025 (4 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre SIMOFARM SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (31.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.