HEFER CONSTRUCT SRL
HEFER CONSTRUCT SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Oradea, Bihor, CUI 22376775. Cifră de afaceri 2025: 26.590 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 22376775
- Denumire
- HEFER CONSTRUCT SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|05|2265|2007
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 07.09.2007
- Sediu
- Str. PETRE ȚUȚEA, nr. 30, Municipiul Oradea, Bihor
- Activități autorizate (CAEN)
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor · rev. 2
- 4212 Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane · rev. 2
- 4213 Construcția de poduri și tuneluri · rev. 2
- 4222 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 2
- 4291 Construcții hidrotehnice · rev. 2
Arată toate (20)
- 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 2
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 2
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 31.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2017–2025 · 4 bilanțuri
Financiar · 2017–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 26.590 lei (-87% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2017 129 mii lei · 2025 26,6 mii lei · maxim 2024 199,3 mii lei · minim 2025 26,6 mii lei.
Rezultat net (lei): 2017 −65,9 mii lei · 2025 −51,7 mii lei · maxim 2024 57,5 mii lei · minim 2023 −87,7 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2017 5 · 2025 1 · maxim 2017 5 · minim 2025 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||
| Cifră de afaceri netă | 26.590 lei | 199.348 lei | 33.034 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 128.952 lei |
| Venituri totale | 26.590 lei | 205.183 lei | 33.034 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 128.955 lei |
| Cheltuieli totale | 77.988 lei | 145.627 lei | 120.439 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 194.346 lei |
| Rezultat | |||||||||
| Profit net | 0 lei | 57.505 lei | 0 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 0 lei |
| Pierdere netă | 51.664 lei | 0 lei | 87.736 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 65.925 lei |
| Rezultat net | -51.664 lei | 57.505 lei | -87.736 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | -65.925 lei |
| Bilanț | |||||||||
| Active totale | 94.618 lei | 128.207 lei | 80.341 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 197.758 lei |
| Datorii | 705.292 lei | 687.217 lei | 696.856 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 204.377 lei |
| Capitaluri proprii | -610.674 lei | -559.010 lei | -616.515 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | -6.619 lei |
| Oameni | |||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 2 | 2 | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 5 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este HEFER CONSTRUCT SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, HEFER CONSTRUCT SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 31.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul HEFER CONSTRUCT SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Oradea, județul Bihor (Str. PETRE ȚUȚEA, nr. 30); numărul de înmatriculare e J|05|2265|2007, din 07.09.2007.
Ce cifră de afaceri a avut HEFER CONSTRUCT SRL în 2025?
26.590 lei, cu 87% sub 2024 (199.348 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 51.664 lei.
Câți salariați are HEFER CONSTRUCT SRL?
1 salariat în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre HEFER CONSTRUCT SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (31.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.