MM COMPANY SRL
MM COMPANY SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, CUI 22353640. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 22353640
- Denumire
- MM COMPANY SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|12|3832|2007
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 04.09.2007
- Sediu
- Constantin Brâncuși, nr. 58, ap. 1, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Activități autorizate (CAEN)
- 1330 Finisarea materialelor textile · rev. 2
- 1723 Fabricarea articolelor de papetărie · rev. 2
- 1812 Alte activități de tipărire n.c.a. · rev. 2
- 3102 Fabricarea de mobilă pentru bucătării · rev. 2
- 3109 Fabricarea de mobilă n.c.a. · rev. 2
- 3213 Fabricarea imitațiilor de bijuterii și articole similare · rev. 2
Arată toate (34)
- 3240 Fabricarea jocurilor și jucăriilor · rev. 2
- 3299 Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a. · rev. 2
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 2
- 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 2
- 4932 Transporturi cu taxiuri · rev. 2
- 5310 Activități poștale desfășurate sub obligativitatea serviciului universal · rev. 2
- 5320 Alte activități poștale și de curier · rev. 2
- 5530 Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere · rev. 2
- 5811 Activități de editare a cărților · rev. 2
- 5819 Alte activități de editare · rev. 2
- 7111 Activități de arhitectură · rev. 2
- 7410 Activități de design specializat · rev. 2
- 7420 Activități fotografice · rev. 2
- 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare · rev. 2
- 7712 Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele · rev. 2
- 7990 Alte servicii de rezervare și asistență turistică · rev. 2
- 8130 Activități de întreținere peisagistică · rev. 2
- 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor · rev. 2
- 8551 Învățământ în domeniul sportiv și recreațional · rev. 2
- 8552 Învățământ în domeniul cultural (limbi străine, muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.) · rev. 2
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a. · rev. 2
- 9003 Activități de creație artistică · rev. 2
- 9321 Bâlciuri și parcuri de distracții · rev. 2
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 2
- 9524 Repararea mobilei și a furniturilor casnice · rev. 2
- 9604 Activități de întreținere corporală · rev. 2
- 9609 Alte activități de servicii n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 31.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 56,7 mii lei · 2023 2,5 mii lei · maxim 2015 56,7 mii lei · minim 2023 2,5 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 19,2 mii lei · 2025 −763 lei · maxim 2018 20,5 mii lei · minim 2022 −18,6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2018 1 · maxim 2015 1 · minim 2015 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | — | — | 2.480 lei | 4.235 lei | 3.944 lei | 18.093 lei | 17.399 lei | 25.846 lei | 14.558 lei | 16.231 lei | 56.722 lei |
| Venituri totale | 0 lei | 0 lei | 2.480 lei | 4.235 lei | 3.944 lei | 18.093 lei | 17.399 lei | 25.846 lei | 14.558 lei | 16.239 lei | 56.744 lei |
| Cheltuieli totale | 763 lei | 4.244 lei | 6.197 lei | 22.701 lei | 17.023 lei | 9.921 lei | 264 lei | 4.617 lei | 12.226 lei | 18.959 lei | 35.869 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 7.681 lei | 16.613 lei | 20.454 lei | 1.895 lei | 0 lei | 19.172 lei |
| Pierdere netă | 763 lei | 4.244 lei | 3.717 lei | 18.593 lei | 13.187 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 3.207 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -763 lei | -4.244 lei | -3.717 lei | -18.593 lei | -13.187 lei | 7.681 lei | 16.613 lei | 20.454 lei | 1.895 lei | -3.207 lei | 19.172 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 25.896 lei | 26.658 lei | 40.706 lei | 44.423 lei | 63.029 lei | 75.679 lei | 66.463 lei | 49.828 lei | 30.766 lei | 28.882 lei | 31.565 lei |
| Datorii | 0 lei | 0 lei | 9.804 lei | 9.804 lei | 9.817 lei | 9.280 lei | 7.744 lei | 7.722 lei | 9.114 lei | 9.126 lei | 8.601 lei |
| Capitaluri proprii | 25.896 lei | 26.658 lei | 30.902 lei | 34.619 lei | 53.212 lei | 66.399 lei | 58.719 lei | 42.106 lei | 21.652 lei | 19.756 lei | 22.964 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este MM COMPANY SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, MM COMPANY SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 31.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul MM COMPANY SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Cluj-Napoca, județul Cluj (Constantin Brâncuși, nr. 58, ap. 1); numărul de înmatriculare e J|12|3832|2007, din 04.09.2007.
De unde vin datele despre MM COMPANY SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (31.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.