IANYROUTE SRL
IANYROUTE SRL: firmă în funcțiune din Sat Curtești, Comuna Curtești, Botoșani, CUI 22291008. Cifră de afaceri 2025: 658.154 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF, ANA
Registru
- CUI
- 22291008
- Denumire
- IANYROUTE SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|07|489|2007
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 21.08.2007
- Sediu
- Șoseaua Iașului, nr. 76, Sat Curtești, Comuna Curtești, Botoșani
- Activități autorizate (CAEN)
- 4782 Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule · rev. 3
- 4783 Comerț cu amănuntul al motocicletelor; comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru motociclete · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
- 7120 Activități de testări și analize tehnice · rev. 3
- 9531 Repararea și întreținerea autovehiculelor · rev. 3
- 9532 Repararea și întreținerea motocicletelor · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 31.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 658.154 lei (-3% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 53,2 mii lei · 2025 658,2 mii lei · maxim 2024 675,5 mii lei · minim 2016 40,7 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 3,4 mii lei · 2025 17,2 mii lei · maxim 2020 36,8 mii lei · minim 2016 −6,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2025 2 · maxim 2019 4 · minim 2015 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 658.154 lei | 675.494 lei | 636.237 lei | 611.019 lei | 552.722 lei | 461.671 lei | 529.482 lei | 324.065 lei | 46.405 lei | 40.650 lei | 53.150 lei |
| Venituri totale | 718.515 lei | 690.102 lei | 691.477 lei | 636.548 lei | 613.728 lei | 529.448 lei | 591.185 lei | 327.931 lei | 116.406 lei | 40.650 lei | 53.183 lei |
| Cheltuieli totale | 697.417 lei | 655.069 lei | 672.506 lei | 608.843 lei | 598.496 lei | 487.629 lei | 551.061 lei | 311.955 lei | 79.278 lei | 46.273 lei | 48.154 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 17.156 lei | 29.167 lei | 13.295 lei | 22.977 lei | 9.853 lei | 36.762 lei | 34.607 lei | 12.725 lei | 35.944 lei | 0 lei | 3.433 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 6.249 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 17.156 lei | 29.167 lei | 13.295 lei | 22.977 lei | 9.853 lei | 36.762 lei | 34.607 lei | 12.725 lei | 35.944 lei | -6.249 lei | 3.433 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 1.964.495 lei | 1.575.871 lei | 1.455.732 lei | 1.350.121 lei | 325.036 lei | 303.545 lei | 336.470 lei | 100.195 lei | 47.835 lei | 41.146 lei | 37.163 lei |
| Datorii | 831.803 lei | 447.255 lei | 356.283 lei | 263.025 lei | 237.344 lei | 223.205 lei | 292.892 lei | 97.974 lei | 58.133 lei | 87.388 lei | 73.723 lei |
| Capitaluri proprii | 169.345 lei | 152.189 lei | 123.022 lei | 110.669 lei | 87.692 lei | 80.340 lei | 43.578 lei | 2.221 lei | -10.298 lei | -46.242 lei | -36.560 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 2 | 2 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este IANYROUTE SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, IANYROUTE SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 31.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul IANYROUTE SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Curtești, Comuna Curtești, județul Botoșani (Șoseaua Iașului, nr. 76); numărul de înmatriculare e J|07|489|2007, din 21.08.2007.
Ce cifră de afaceri a avut IANYROUTE SRL în 2025?
658.154 lei, cu 3% sub 2024 (675.494 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 17.156 lei.
Câți salariați are IANYROUTE SRL?
2 salariați în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre IANYROUTE SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (31.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.