CRAUPADIA SRL
CRAUPADIA SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, CUI 22290541. Cifră de afaceri 2025: 469.623 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 22290541
- Denumire
- CRAUPADIA SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|12|3687|2007
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 21.08.2007
- Sediu
- 13 SEPTEMBRIE, nr. 12 A, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Activități autorizate (CAEN)
- 1812 Alte activități de tipărire n.c.a. · rev. 3
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 3
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 3
- 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi · rev. 3
Arată toate (21)
- 4782 Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule · rev. 3
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat · rev. 3
- 4792 Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat · rev. 3
- 5210 Depozitări · rev. 3
- 5530 Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere · rev. 3
- 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 3
- 6812 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 3
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
- 6831 Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare · rev. 3
- 6832 Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract · rev. 3
- 7911 Activități ale agențiilor turistice · rev. 3
- 7990 Alte servicii de rezervare și asistență turistică · rev. 3
- 8210 Activități de secretariat și servicii suport · rev. 3
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 3
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 31.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- RELUARE ACTIVITATE
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 469.623 lei (+99% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 279,1 mii lei · 2025 469,6 mii lei · maxim 2022 771 mii lei · minim 2021 39,6 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 264 mii lei · 2025 229,6 mii lei · maxim 2022 683,4 mii lei · minim 2018 −814 lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 0 · 2024 1 · maxim 2016 3 · minim 2015 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 469.623 lei | 235.952 lei | 716.481 lei | 771.008 lei | 39.552 lei | 62.918 lei | — | — | 106.624 lei | 178.658 lei | 279.110 lei |
| Venituri totale | 470.592 lei | 235.952 lei | 745.168 lei | 771.008 lei | 39.616 lei | 62.975 lei | 0 lei | 0 lei | 107.824 lei | 178.658 lei | 279.110 lei |
| Cheltuieli totale | 207.162 lei | 26.643 lei | 75.855 lei | 77.809 lei | 3.379 lei | 9.204 lei | — | 814 lei | 91.965 lei | 77.648 lei | 6.777 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 229.593 lei | 176.490 lei | 661.861 lei | 683.402 lei | 35.048 lei | 51.937 lei | 0 lei | 0 lei | 12.624 lei | 99.223 lei | 263.960 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 814 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 229.593 lei | 176.490 lei | 661.861 lei | 683.402 lei | 35.048 lei | 51.937 lei | 0 lei | -814 lei | 12.624 lei | 99.223 lei | 263.960 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 339.408 lei | 255.326 lei | 738.364 lei | 695.136 lei | 93.605 lei | 59.432 lei | — | — | 42.884 lei | 145.655 lei | 417.093 lei |
| Datorii | 28.351 lei | 78.862 lei | 75.002 lei | 10.144 lei | 7.194 lei | 8.069 lei | 574 lei | 574 lei | 30.020 lei | 46.192 lei | 78.832 lei |
| Capitaluri proprii | 311.323 lei | 176.730 lei | 662.101 lei | 683.642 lei | 86.411 lei | 51.363 lei | -574 lei | -574 lei | 12.864 lei | 99.463 lei | 338.261 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | — | 1 | 1 | 1 | — | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este CRAUPADIA SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, CRAUPADIA SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 31.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul CRAUPADIA SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Cluj-Napoca, județul Cluj (13 SEPTEMBRIE, nr. 12 A); numărul de înmatriculare e J|12|3687|2007, din 21.08.2007.
Ce cifră de afaceri a avut CRAUPADIA SRL în 2025?
469.623 lei, cu 99% peste 2024 (235.952 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 229.593 lei.
De unde vin datele despre CRAUPADIA SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (31.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.