GN STYLE SRL
GN STYLE SRL: firmă în funcțiune din Loc. Bolintin-Vale, Oraș Bolintin-Vale, Giurgiu, CUI 22225098. Cifră de afaceri 2019: 0 lei, 0 salariați. Date ONRC, MF, AN
Registru
- CUI
- 22225098
- Denumire
- GN STYLE SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|52|550|2007
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 06.08.2007
- Sediu
- Str. PALANCA, nr. 87, Loc. Bolintin-Vale, Oraș Bolintin-Vale, Giurgiu
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 31.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- RELUARE ACTIVITATE
Financiar · 2015–2019 · 5 bilanțuri
Financiar · 2015–2019 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2019, față de 2018.
În 2019, cifra de afaceri netă a fost 0 lei (-100% față de 2018).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 73,1 mii lei · 2019 0 lei · maxim 2017 353,7 mii lei · minim 2019 0 lei.
Rezultat net (lei): 2015 −55,4 mii lei · 2019 0 lei · maxim 2017 143,5 mii lei · minim 2018 −78,1 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 3 · 2019 0 · maxim 2017 8 · minim 2019 0.
| Indicator | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||
| Cifră de afaceri netă | 0 lei | 140.298 lei | 353.684 lei | 143.167 lei | 73.091 lei |
| Venituri totale | 0 lei | 140.298 lei | 353.684 lei | 143.167 lei | 73.091 lei |
| Cheltuieli totale | 0 lei | 216.820 lei | 206.094 lei | 189.762 lei | 126.339 lei |
| Rezultat | |||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 143.518 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 78.113 lei | 0 lei | 48.555 lei | 55.441 lei |
| Rezultat net | 0 lei | -78.113 lei | 143.518 lei | -48.555 lei | -55.441 lei |
| Bilanț | |||||
| Active totale | 602 lei | 1.035 lei | 20.449 lei | 5.868 lei | 37.074 lei |
| Datorii | 147.029 lei | 147.462 lei | 88.763 lei | 217.700 lei | 200.351 lei |
| Capitaluri proprii | -146.427 lei | -146.427 lei | -68.314 lei | -211.832 lei | -163.277 lei |
| Oameni | |||||
| Număr mediu de salariați | 0 | 6 | 8 | 5 | 3 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este GN STYLE SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, GN STYLE SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 31.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.
Unde are sediul GN STYLE SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Loc. Bolintin-Vale, Oraș Bolintin-Vale, județul Giurgiu (Str. PALANCA, nr. 87); numărul de înmatriculare e J|52|550|2007, din 06.08.2007.
Ce cifră de afaceri a avut GN STYLE SRL în 2019?
0 lei, cu 100% sub 2018 (140.298 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 0 lei.
Câți salariați are GN STYLE SRL?
0 salariați în medie în 2019 (6 în 2018), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre GN STYLE SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (31.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2019). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.