TOP CASE ECO S.R.L.
TOP CASE ECO S.R.L.: firmă în funcțiune din București Sectorul 3, București, CUI 22223852. Cifră de afaceri 2025: 22.100 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 22223852
- Denumire
- TOP CASE ECO S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|14950|2007
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 07.08.2007
- Sediu
- VLAD JUDEȚUL, nr. 2, bl. V14A, sc. 1, et. 1, ap. 6, Camera nr. 2, București Sectorul 3, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4211 Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor · rev. 3
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 3
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
Arată toate (37)
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
- 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 3
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 3
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
- 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
- 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 3
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
- 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 3
- 4615 Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie · rev. 3
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 3
- 4662 Comerț cu ridicata al mașinilor-unelte · rev. 3
- 4663 Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria minieră și construcții · rev. 3
- 4671 Comerț cu ridicata al autovehiculelor · rev. 3
- 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare · rev. 3
- 4684 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire · rev. 3
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 3
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
- 4781 Comerț cu amănuntul al autovehiculelor · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
- 4942 Servicii de mutare · rev. 3
- 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 3
- 6812 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 3
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
- 7111 Activități de arhitectură · rev. 3
- 7731 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente agricole · rev. 3
- 7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții · rev. 3
- 8130 Activități de întreținere peisagistică · rev. 3
- 9531 Repararea și întreținerea autovehiculelor · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 31.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 22.100 lei (+62% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 57,1 mii lei · 2025 22,1 mii lei · maxim 2019 187,1 mii lei · minim 2018 2,5 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 17,3 mii lei · 2025 236,2 mii lei · maxim 2025 236,2 mii lei · minim 2020 −70 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 0 · 2025 1 · maxim 2020 1 · minim 2015 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 22.100 lei | 13.613 lei | 23.833 lei | 12.101 lei | 12.101 lei | 178.517 lei | 187.099 lei | 2.496 lei | 29.633 lei | 115.808 lei | 57.080 lei |
| Venituri totale | 297.146 lei | 64.514 lei | 286.143 lei | 297.440 lei | 12.257 lei | 181.677 lei | 193.116 lei | 10.382 lei | 65.976 lei | 174.109 lei | 64.049 lei |
| Cheltuieli totale | 57.972 lei | 105.371 lei | 331.082 lei | 328.514 lei | 35.513 lei | 249.879 lei | 218.880 lei | 23.756 lei | 78.672 lei | 151.266 lei | 46.784 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 236.202 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 17.624 lei | 17.265 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 41.042 lei | 45.344 lei | 31.575 lei | 23.625 lei | 69.963 lei | 29.168 lei | 13.685 lei | 14.673 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 236.202 lei | -41.042 lei | -45.344 lei | -31.575 lei | -23.625 lei | -69.963 lei | -29.168 lei | -13.685 lei | -14.673 lei | 17.624 lei | 17.265 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 905.942 lei | 908.756 lei | 913.577 lei | 627.855 lei | 316.526 lei | 143.008 lei | 240.485 lei | 182.248 lei | 32.584 lei | 83.436 lei | 109.996 lei |
| Datorii | 949.709 lei | 1.188.725 lei | 1.152.505 lei | 821.439 lei | 478.534 lei | 281.391 lei | 308.905 lei | 221.501 lei | 58.151 lei | 94.330 lei | 136.579 lei |
| Capitaluri proprii | -43.767 lei | -279.969 lei | -238.928 lei | -193.584 lei | -162.008 lei | -138.383 lei | -68.420 lei | -39.253 lei | -25.567 lei | -10.894 lei | -26.583 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este TOP CASE ECO S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, TOP CASE ECO S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 31.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul TOP CASE ECO S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 3, județul București (VLAD JUDEȚUL, nr. 2, bl. V14A, sc. 1, et. 1, ap. 6, Camera nr. 2); numărul de înmatriculare e J|40|14950|2007, din 07.08.2007.
Ce cifră de afaceri a avut TOP CASE ECO S.R.L. în 2025?
22.100 lei, cu 62% peste 2024 (13.613 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 236.202 lei.
Câți salariați are TOP CASE ECO S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre TOP CASE ECO S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (31.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.