IMPLANT & ESTHETIC CENTER SRL
IMPLANT & ESTHETIC CENTER SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Pitești, Argeș, CUI 22184028. Cifră de afaceri 2025: 1.643.374 lei, 7 salariați. Date ONRC, MF,
Registru
- CUI
- 22184028
- Denumire
- IMPLANT & ESTHETIC CENTER SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|03|1496|2007
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 30.07.2007
- Sediu
- ARMAND CĂLINESCU, nr. 2, et. 3, Municipiul Pitești, Argeș
- Activități autorizate (CAEN)
- 3250 Fabricarea de dispozitive, aparate și instrumente medicale stomatologice · rev. 3
- 8623 Activități de asistență stomatologică · rev. 3
- 8699 Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 31.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.643.374 lei (+10% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 1,5 mil. lei · 2025 1,6 mil. lei · maxim 2019 2 mil. lei · minim 2020 1,4 mil. lei.
Rezultat net (lei): 2015 15,2 mii lei · 2025 730 lei · maxim 2017 156,2 mii lei · minim 2025 730 lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 14 · 2025 7 · maxim 2015 14 · minim 2023 5.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 1.643.374 lei | 1.491.143 lei | 1.507.131 lei | 1.639.129 lei | 1.826.540 lei | 1.357.006 lei | 1.966.635 lei | 1.859.970 lei | 1.723.887 lei | 1.474.233 lei | 1.549.785 lei |
| Venituri totale | 1.646.236 lei | 2.736.126 lei | 1.507.473 lei | 1.640.761 lei | 1.829.758 lei | 1.412.268 lei | 1.986.939 lei | 1.983.582 lei | 1.850.091 lei | 1.601.493 lei | 1.679.733 lei |
| Cheltuieli totale | 1.644.742 lei | 2.689.933 lei | 1.447.701 lei | 1.509.427 lei | 1.665.419 lei | 1.370.300 lei | 1.946.099 lei | 1.896.834 lei | 1.676.590 lei | 1.544.996 lei | 1.659.030 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 730 lei | 6.962 lei | 44.697 lei | 114.926 lei | 146.044 lei | 29.267 lei | 21.148 lei | 68.139 lei | 156.227 lei | 43.418 lei | 15.150 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 730 lei | 6.962 lei | 44.697 lei | 114.926 lei | 146.044 lei | 29.267 lei | 21.148 lei | 68.139 lei | 156.227 lei | 43.418 lei | 15.150 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 367.306 lei | 342.240 lei | 1.629.841 lei | 1.654.807 lei | 1.667.897 lei | 1.594.717 lei | 1.797.695 lei | 2.160.334 lei | 2.246.608 lei | 911.619 lei | 1.169.845 lei |
| Datorii | 359.414 lei | 335.077 lei | 606.419 lei | 679.813 lei | 807.829 lei | 880.693 lei | 1.109.297 lei | 1.475.348 lei | 1.507.094 lei | 203.484 lei | 366.172 lei |
| Capitaluri proprii | 7.892 lei | 7.163 lei | 1.023.422 lei | 974.994 lei | 860.068 lei | 714.024 lei | 688.398 lei | 667.250 lei | 599.111 lei | 445.065 lei | 417.936 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 7 | 6 | 5 | 6 | 7 | 8 | 10 | 11 | 12 | 14 | 14 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este IMPLANT & ESTHETIC CENTER SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, IMPLANT & ESTHETIC CENTER SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 31.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul IMPLANT & ESTHETIC CENTER SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Pitești, județul Argeș (ARMAND CĂLINESCU, nr. 2, et. 3); numărul de înmatriculare e J|03|1496|2007, din 30.07.2007.
Ce cifră de afaceri a avut IMPLANT & ESTHETIC CENTER SRL în 2025?
1.643.374 lei, cu 10% peste 2024 (1.491.143 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 730 lei.
Câți salariați are IMPLANT & ESTHETIC CENTER SRL?
7 salariați în medie în 2025 (6 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre IMPLANT & ESTHETIC CENTER SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (31.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.