EUROCLEAN SRL
EUROCLEAN SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Huși, Vaslui, CUI 22159474. Cifră de afaceri 2025: 496.683 lei, 7 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 22159474
- Denumire
- EUROCLEAN SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|37|493|2007
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 24.07.2007
- Sediu
- Str. EROILOR, nr. 7, bl. 10, sc. A, et. PARTE, ap. 3, Municipiul Huși, Vaslui
- Activități autorizate (CAEN)
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
- 9521 Repararea aparatelor electronice de uz casnic · rev. 2
- 9522 Repararea dispozitivelor de uz gospodăresc și a echipamentelor pentru casă și grădină · rev. 2
- 9601 Spălarea și curățarea (uscată) articolelor textile și a produselor din blană · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 496.683 lei (+27% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 397,6 mii lei · 2025 496,7 mii lei · maxim 2025 496,7 mii lei · minim 2020 187 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 47,4 mii lei · 2025 −13,7 mii lei · maxim 2015 47,4 mii lei · minim 2020 −57,6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2016 5 · 2025 7 · maxim 2017 7 · minim 2016 5.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 496.683 lei | 390.901 lei | 349.246 lei | 371.607 lei | 272.005 lei | 186.987 lei | 353.786 lei | 362.503 lei | 317.689 lei | 391.886 lei | 397.592 lei |
| Venituri totale | 496.662 lei | 391.007 lei | 350.299 lei | 372.404 lei | 272.691 lei | 219.173 lei | 356.154 lei | 365.005 lei | 320.262 lei | 399.080 lei | 409.115 lei |
| Cheltuieli totale | 500.227 lei | 412.723 lei | 368.655 lei | 368.045 lei | 264.139 lei | 274.954 lei | 347.725 lei | 345.094 lei | 353.137 lei | 389.078 lei | 352.393 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 932 lei | 5.880 lei | 0 lei | 4.867 lei | 16.261 lei | 0 lei | 6.011 lei | 47.391 lei |
| Pierdere netă | 13.652 lei | 27.639 lei | 21.787 lei | 0 lei | 0 lei | 57.603 lei | 0 lei | 0 lei | 36.077 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -13.652 lei | -27.639 lei | -21.787 lei | 932 lei | 5.880 lei | -57.603 lei | 4.867 lei | 16.261 lei | -36.077 lei | 6.011 lei | 47.391 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 154.410 lei | 163.837 lei | 187.802 lei | 147.888 lei | 152.933 lei | 120.909 lei | 175.502 lei | 161.922 lei | 170.055 lei | 203.234 lei | 229.663 lei |
| Datorii | 124.729 lei | 120.504 lei | 116.830 lei | 55.129 lei | 61.106 lei | 34.962 lei | 28.100 lei | 19.387 lei | 43.781 lei | 40.883 lei | 73.323 lei |
| Capitaluri proprii | 29.681 lei | 43.333 lei | 70.972 lei | 92.759 lei | 91.827 lei | 85.947 lei | 147.402 lei | 142.535 lei | 126.274 lei | 162.351 lei | 156.340 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 7 | 6 | 6 | 6 | 6 | 5 | 6 | 5 | 7 | 5 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este EUROCLEAN SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, EUROCLEAN SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul EUROCLEAN SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Huși, județul Vaslui (Str. EROILOR, nr. 7, bl. 10, sc. A, et. PARTE, ap. 3); numărul de înmatriculare e J|37|493|2007, din 24.07.2007.
Ce cifră de afaceri a avut EUROCLEAN SRL în 2025?
496.683 lei, cu 27% peste 2024 (390.901 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 13.652 lei.
Câți salariați are EUROCLEAN SRL?
7 salariați în medie în 2025 (6 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre EUROCLEAN SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.