LARO SRL
LARO SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, CUI 22074254. Cifră de afaceri 2025: 213.204 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 22074254
- Denumire
- LARO SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|12|3072|2007
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 06.07.2007
- Sediu
- Str. FABRICII, nr. 5, ap. 43, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Activități autorizate (CAEN)
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 31.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- RELUARE ACTIVITATE
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 213.204 lei.
Cifră de afaceri netă (lei): 2019 21,7 mii lei · 2025 213,2 mii lei · maxim 2025 213,2 mii lei · minim 2020 704 lei.
Rezultat net (lei): 2019 −397 lei · 2025 31,2 mii lei · maxim 2025 31,2 mii lei · minim 2020 −826 lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2024 1 · 2025 2 · maxim 2025 2 · minim 2024 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||
| Cifră de afaceri netă | 213.204 lei | 41.406 lei | — | — | 4.946 lei | 704 lei | 21.715 lei |
| Venituri totale | 213.204 lei | 41.406 lei | 0 lei | 0 lei | 4.946 lei | 704 lei | 21.715 lei |
| Cheltuieli totale | 179.903 lei | 34.887 lei | 150 lei | — | 2.359 lei | 1.509 lei | 21.461 lei |
| Rezultat | |||||||
| Profit net | 31.169 lei | 5.593 lei | 0 lei | 0 lei | 2.442 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 150 lei | 0 lei | 0 lei | 826 lei | 397 lei |
| Rezultat net | 31.169 lei | 5.593 lei | -150 lei | 0 lei | 2.442 lei | -826 lei | -397 lei |
| Bilanț | |||||||
| Active totale | 47.917 lei | 6.474 lei | 2.635 lei | 2.785 lei | 2.785 lei | 3.247 lei | 4.967 lei |
| Datorii | 15.290 lei | -539 lei | 1.365 lei | 1.365 lei | 1.365 lei | 4.270 lei | 5.164 lei |
| Capitaluri proprii | 32.627 lei | 7.013 lei | 1.270 lei | 1.420 lei | 1.420 lei | -1.023 lei | -197 lei |
| Oameni | |||||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 1 | — | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este LARO SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, LARO SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 31.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul LARO SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Cluj-Napoca, județul Cluj (Str. FABRICII, nr. 5, ap. 43); numărul de înmatriculare e J|12|3072|2007, din 06.07.2007.
Ce cifră de afaceri a avut LARO SRL în 2025?
213.204 lei, conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 31.169 lei.
Câți salariați are LARO SRL?
2 salariați în medie în 2025, după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre LARO SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (31.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.