9E INDUSTRY SRL
9E INDUSTRY SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, CUI 22005955. Cifră de afaceri 2025: 901.296 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 22005955
- Denumire
- 9E INDUSTRY SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|12|2861|2007
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 27.06.2007
- Sediu
- Str. CEAHLĂU, nr. 44, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Activități autorizate (CAEN)
- 2899 Fabricarea altor mașini și utilaje specifice n.c.a. · rev. 3
- 3320 Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale · rev. 3
- 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 3
- 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 3
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 31.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 901.296 lei (+34% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 2,8 mii lei · 2025 901,3 mii lei · maxim 2025 901,3 mii lei · minim 2015 2,8 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 460 lei · 2025 618,4 mii lei · maxim 2025 618,4 mii lei · minim 2015 460 lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2025 1 · maxim 2015 1 · minim 2015 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 901.296 lei | 672.627 lei | 308.622 lei | 378.639 lei | 331.839 lei | 247.889 lei | 305.679 lei | 190.591 lei | 231.331 lei | 184.964 lei | 2.800 lei |
| Venituri totale | 955.148 lei | 731.364 lei | 309.551 lei | 413.677 lei | 331.850 lei | 248.321 lei | 306.065 lei | 203.434 lei | 239.331 lei | 184.964 lei | 3.715 lei |
| Cheltuieli totale | 311.813 lei | 319.528 lei | 223.878 lei | 292.279 lei | 119.948 lei | 62.218 lei | 123.014 lei | 56.829 lei | 76.061 lei | 21.594 lei | 3.171 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 618.395 lei | 393.120 lei | 83.138 lei | 114.261 lei | 203.683 lei | 180.530 lei | 174.542 lei | 140.501 lei | 156.090 lei | 157.822 lei | 460 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 618.395 lei | 393.120 lei | 83.138 lei | 114.261 lei | 203.683 lei | 180.530 lei | 174.542 lei | 140.501 lei | 156.090 lei | 157.822 lei | 460 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 905.383 lei | 701.220 lei | 814.499 lei | 770.817 lei | 932.983 lei | 233.253 lei | 212.484 lei | 161.710 lei | 194.937 lei | 253.401 lei | 97.605 lei |
| Datorii | 286.698 lei | 122.203 lei | 232.595 lei | 272.052 lei | 548.479 lei | 52.432 lei | 37.651 lei | 20.918 lei | 38.557 lei | 91.527 lei | 68.053 lei |
| Capitaluri proprii | 618.685 lei | 579.017 lei | 581.904 lei | 498.765 lei | 384.504 lei | 180.821 lei | 174.833 lei | 140.792 lei | 156.380 lei | 161.874 lei | 29.552 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este 9E INDUSTRY SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, 9E INDUSTRY SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 31.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul 9E INDUSTRY SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Cluj-Napoca, județul Cluj (Str. CEAHLĂU, nr. 44); numărul de înmatriculare e J|12|2861|2007, din 27.06.2007.
Ce cifră de afaceri a avut 9E INDUSTRY SRL în 2025?
901.296 lei, cu 34% peste 2024 (672.627 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 618.395 lei.
Câți salariați are 9E INDUSTRY SRL?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre 9E INDUSTRY SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (31.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.