FIBRAN ROM SRL
FIBRAN ROM SRL: firmă în funcțiune din Oraș Popești Leordeni, Ilfov, CUI 21986465. Cifră de afaceri 2025: 2.354.211 lei, 4 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 21986465
- Denumire
- FIBRAN ROM SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|23|398|2014
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 13.02.2014
- Sediu
- SF. AGNES, nr. 186A, PARTER, Oraș Popești Leordeni, Ilfov
- Activități autorizate (CAEN)
- 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 3
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 3
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 3
- 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare · rev. 3
- 4684 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire · rev. 3
- 4689 Comerț cu ridicata specializat al altor produse n.c.a. · rev. 3
Arată toate (7)
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 22.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 2.354.211 lei (+19% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 673,3 mii lei · 2025 2,4 mil. lei · maxim 2025 2,4 mil. lei · minim 2015 673,3 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 24,9 mii lei · 2025 145,7 mii lei · maxim 2025 145,7 mii lei · minim 2019 −1,5 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 4 · 2025 4 · maxim 2015 4 · minim 2015 4.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 2.354.211 lei | 1.977.768 lei | 1.905.879 lei | 1.561.984 lei | 1.384.946 lei | 1.298.290 lei | 1.192.544 lei | 1.093.893 lei | 1.052.235 lei | 1.059.874 lei | 673.283 lei |
| Venituri totale | 2.363.264 lei | 1.989.046 lei | 1.926.990 lei | 1.573.186 lei | 1.386.043 lei | 1.301.667 lei | 1.193.621 lei | 1.096.549 lei | 1.053.987 lei | 1.061.659 lei | 673.556 lei |
| Cheltuieli totale | 2.171.287 lei | 1.837.578 lei | 1.788.749 lei | 1.499.159 lei | 1.287.588 lei | 1.175.474 lei | 1.184.251 lei | 1.048.408 lei | 972.854 lei | 939.481 lei | 639.733 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 145.663 lei | 93.202 lei | 120.366 lei | 58.406 lei | 84.595 lei | 113.638 lei | 0 lei | 37.192 lei | 70.608 lei | 98.763 lei | 24.908 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 1.459 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 145.663 lei | 93.202 lei | 120.366 lei | 58.406 lei | 84.595 lei | 113.638 lei | -1.459 lei | 37.192 lei | 70.608 lei | 98.763 lei | 24.908 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 1.015.393 lei | 835.859 lei | 737.551 lei | 738.451 lei | 644.085 lei | 548.735 lei | 427.595 lei | 452.238 lei | 411.201 lei | 348.384 lei | 275.517 lei |
| Datorii | 110.221 lei | 70.260 lei | 80.908 lei | 137.581 lei | 101.621 lei | 90.866 lei | 83.365 lei | 106.549 lei | 102.704 lei | 110.495 lei | 77.702 lei |
| Capitaluri proprii | 895.508 lei | 749.845 lei | 656.643 lei | 600.870 lei | 542.464 lei | 457.869 lei | 344.230 lei | 345.689 lei | 308.497 lei | 237.889 lei | 139.126 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este FIBRAN ROM SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, FIBRAN ROM SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 22.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul FIBRAN ROM SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Oraș Popești Leordeni, județul Ilfov (SF. AGNES, nr. 186A, PARTER); numărul de înmatriculare e J|23|398|2014, din 13.02.2014.
Ce cifră de afaceri a avut FIBRAN ROM SRL în 2025?
2.354.211 lei, cu 19% peste 2024 (1.977.768 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 145.663 lei.
Câți salariați are FIBRAN ROM SRL?
4 salariați în medie în 2025 (4 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre FIBRAN ROM SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (22.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.