TOPAZ TOWERS SRL
TOPAZ TOWERS SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Brașov, Brașov, CUI 21958830. Cifră de afaceri 2025: 0 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 21958830
- Denumire
- TOPAZ TOWERS SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|08|1662|2007
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 19.06.2007
- Sediu
- 15 NOIEMBRIE, nr. 27, et. 1, ap. 4, birou 4, Municipiul Brașov, Brașov
- Activități autorizate (CAEN)
- 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 2
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor · rev. 2
- 4212 Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane · rev. 2
- 4213 Construcția de poduri și tuneluri · rev. 2
- 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 2
Arată toate (18)
- 4222 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 2
- 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 2
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 2
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
- 6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 2
- 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 31.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 10 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 10 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 0 lei.
Cifră de afaceri netă (lei): 2023 0 lei · 2025 0 lei · maxim 2023 0 lei · minim 2023 0 lei.
Rezultat net (lei): 2015 −17,6 mii lei · 2025 −10,1 mil. lei · maxim 2022 0 lei · minim 2025 −10,1 mil. lei.
Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | — | — | fără bilanț | — | — | — | — | — |
| Venituri totale | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | fără bilanț | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 10.083.703 lei | 0 lei | 0 lei | — | 67.884 lei | fără bilanț | 18.946 lei | 13.886 lei | 213 lei | 40 lei | 17.595 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | fără bilanț | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 10.083.703 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 67.884 lei | fără bilanț | 18.946 lei | 13.886 lei | 213 lei | 40 lei | 17.595 lei |
| Rezultat net | -10.083.703 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | -67.884 lei | fără bilanț | -18.946 lei | -13.886 lei | -213 lei | -40 lei | -17.595 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 23.383.580 lei | 23.383.580 lei | 23.383.580 lei | 23.383.580 lei | 23.383.581 lei | fără bilanț | 25.188.594 lei | 25.188.593 lei | 25.188.593 lei | 25.188.593 lei | 25.188.585 lei |
| Datorii | 38.733.783 lei | 28.650.080 lei | 28.650.080 lei | 28.650.080 lei | 28.650.080 lei | fără bilanț | 30.388.606 lei | 30.369.660 lei | 30.355.774 lei | 30.355.561 lei | 30.355.513 lei |
| Capitaluri proprii | -15.350.203 lei | -5.266.500 lei | -5.266.500 lei | -5.266.500 lei | -5.266.499 lei | fără bilanț | -5.200.012 lei | -5.181.067 lei | -5.167.181 lei | -5.166.968 lei | -5.166.928 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | fără bilanț | — | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este TOPAZ TOWERS SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, TOPAZ TOWERS SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 31.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul TOPAZ TOWERS SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Brașov, județul Brașov (15 NOIEMBRIE, nr. 27, et. 1, ap. 4, birou 4); numărul de înmatriculare e J|08|1662|2007, din 19.06.2007.
Ce cifră de afaceri a avut TOPAZ TOWERS SRL în 2025?
0 lei, conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 10.083.703 lei.
De unde vin datele despre TOPAZ TOWERS SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (31.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.