NETWORK PLUS SYSTEMS SRL
NETWORK PLUS SYSTEMS SRL: firmă în funcțiune din Oraș Popești Leordeni, Ilfov, CUI 21936840. Cifră de afaceri 2025: 208.465 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANA
Registru
- CUI
- 21936840
- Denumire
- NETWORK PLUS SYSTEMS SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|23|3228|2017
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 26.06.2017
- Sediu
- FERMEI, nr. 16, IMOBILUL-APARTAMENT NR. 2 (LOTUL NR. 2), Oraș Popești Leordeni, Ilfov
- Activități autorizate (CAEN)
- 4643 Comerț cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor · rev. 2
- 4651 Comerț cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice și software- ului · rev. 2
- 4652 Comerț cu ridicata de componente și echipamente electronice și de telecomunicații · rev. 2
- 4666 Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente de birou · rev. 2
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 2
- 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor · rev. 2
Arată toate (19)
- 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 2
- 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației · rev. 2
- 6203 Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · rev. 2
- 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 2
- 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 2
- 6312 Activități ale portalurilor web · rev. 2
- 6399 Alte activități de servicii informaționale n.c.a. · rev. 2
- 6920 Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal · rev. 2
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management · rev. 2
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 2
- 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. · rev. 2
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 2
- 9511 Repararea calculatoarelor și a echipamentelor periferice · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 31.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 208.465 lei (-13% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 100,2 mii lei · 2025 208,5 mii lei · maxim 2023 324,5 mii lei · minim 2015 100,2 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 57,3 mii lei · 2025 82,8 mii lei · maxim 2022 200,8 mii lei · minim 2017 49,7 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2023 1 · 2025 1 · maxim 2023 1 · minim 2023 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 208.465 lei | 238.311 lei | 324.503 lei | 287.703 lei | 268.544 lei | 209.718 lei | 161.167 lei | 163.983 lei | 107.016 lei | 149.110 lei | 100.222 lei |
| Venituri totale | 214.349 lei | 246.963 lei | 329.949 lei | 290.499 lei | 269.250 lei | 213.340 lei | 163.290 lei | 165.628 lei | 108.788 lei | 151.070 lei | 100.846 lei |
| Cheltuieli totale | 129.499 lei | 135.713 lei | 160.925 lei | 83.150 lei | 75.966 lei | 94.580 lei | 93.579 lei | 95.529 lei | 55.784 lei | 57.660 lei | 40.549 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 82.813 lei | 108.828 lei | 165.889 lei | 200.799 lei | 186.277 lei | 112.673 lei | 64.723 lei | 65.130 lei | 49.740 lei | 88.878 lei | 57.271 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 82.813 lei | 108.828 lei | 165.889 lei | 200.799 lei | 186.277 lei | 112.673 lei | 64.723 lei | 65.130 lei | 49.740 lei | 88.878 lei | 57.271 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 172.273 lei | 354.233 lei | 240.807 lei | 274.827 lei | 305.007 lei | 159.467 lei | 176.386 lei | 102.461 lei | 55.268 lei | 98.970 lei | 238.304 lei |
| Datorii | 89.220 lei | 245.159 lei | 13.961 lei | 73.787 lei | 33.317 lei | 46.554 lei | 44.309 lei | 10.149 lei | 5.288 lei | 9.852 lei | 6.413 lei |
| Capitaluri proprii | 83.053 lei | 109.074 lei | 226.846 lei | 201.040 lei | 271.690 lei | 112.913 lei | 132.077 lei | 92.312 lei | 49.980 lei | 89.118 lei | 231.891 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este NETWORK PLUS SYSTEMS SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, NETWORK PLUS SYSTEMS SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 31.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul NETWORK PLUS SYSTEMS SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Oraș Popești Leordeni, județul Ilfov (FERMEI, nr. 16, IMOBILUL-APARTAMENT NR. 2 (LOTUL NR. 2)); numărul de înmatriculare e J|23|3228|2017, din 26.06.2017.
Ce cifră de afaceri a avut NETWORK PLUS SYSTEMS SRL în 2025?
208.465 lei, cu 13% sub 2024 (238.311 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 82.813 lei.
Câți salariați are NETWORK PLUS SYSTEMS SRL?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre NETWORK PLUS SYSTEMS SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (31.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.