ZMARI LINE TRANS SRL — dosare în instanță
Numele ZMARI LINE TRANS SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 12 octombrie 2026.
- Dosare publice
- 1
- Instanțe
- 1
- Primul dosar
- 27 ianuarie 2025
- Ultima activitate
- 12 octombrie 2026
- Rol dominant
- Terţ poprit — 1 din 1 dosare cu calitate cunoscută (100%)
Din registrul firmelor (CUI 21911403)
- CUI
- 21911403
- Denumire
- ZMARI LINE TRANS SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|11276|2007
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 12.06.2007
- Sediu
- Str. Sergent Nițu Vasile, nr. 46, bl. 4, sc. 3, et. P, ap. 42, București Sectorul 4, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 31.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 2.365.014 lei (-21% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 1 mil. lei · 2025 2,4 mil. lei · maxim 2023 3,1 mil. lei · minim 2016 833 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 32,8 mii lei · 2025 152,8 mii lei · maxim 2020 414,3 mii lei · minim 2021 −74,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2016 5 · 2025 9 · maxim 2021 10 · minim 2016 5.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 2.365.014 lei | 2.986.835 lei | 3.060.500 lei | 3.051.722 lei | 2.249.489 lei | 2.173.596 lei | 1.929.460 lei | 1.190.967 lei | 1.100.397 lei | 832.959 lei | 1.010.375 lei |
| Venituri totale | 2.394.483 lei | 3.107.032 lei | 3.108.119 lei | 3.066.682 lei | 2.359.485 lei | 2.206.820 lei | 1.935.716 lei | 1.194.987 lei | 1.102.741 lei | 834.019 lei | 1.015.506 lei |
| Cheltuieli totale | 2.213.229 lei | 2.761.947 lei | 2.886.769 lei | 2.793.783 lei | 2.411.055 lei | 1.772.142 lei | 1.623.611 lei | 1.076.989 lei | 931.157 lei | 821.475 lei | 976.349 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 152.833 lei | 289.527 lei | 180.794 lei | 242.373 lei | 0 lei | 414.315 lei | 292.749 lei | 106.048 lei | 159.704 lei | 10.537 lei | 32.785 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 74.163 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 152.833 lei | 289.527 lei | 180.794 lei | 242.373 lei | -74.163 lei | 414.315 lei | 292.749 lei | 106.048 lei | 159.704 lei | 10.537 lei | 32.785 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 1.745.205 lei | 1.369.355 lei | 1.397.438 lei | 1.519.727 lei | 1.482.459 lei | 1.195.283 lei | 1.067.636 lei | 707.613 lei | 720.446 lei | 401.523 lei | 484.852 lei |
| Datorii | 1.585.061 lei | 645.661 lei | 974.031 lei | 1.277.114 lei | 701.828 lei | 235.229 lei | 469.265 lei | 351.991 lei | 424.566 lei | 255.348 lei | 349.214 lei |
| Capitaluri proprii | 153.073 lei | 712.934 lei | 423.407 lei | 242.613 lei | 780.631 lei | 960.054 lei | 598.371 lei | 355.622 lei | 295.880 lei | 146.175 lei | 135.638 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 9 | 10 | 10 | 9 | 10 | 9 | 9 | 7 | 6 | 5 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Calitate procesuală
- Terţ poprit: 1
Categorii de dosare
- Civil: 1
Stadii procesuale
- Fond: 1
Dosare pe ani
- 2025: 1
Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 1 dosare analizate.
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 1935/94/2025 | Judecatoria BUFTEA | Civil | Fond | Terţ poprit |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare ZMARI LINE TRANS SRL?
ZMARI LINE TRANS SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 12 octombrie 2026.
În ce calitate apare cel mai des ZMARI LINE TRANS SRL?
Cel mai des ca terţ poprit (1 din 1 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia civil (1 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro. Datele acestei pagini au fost calculate la 22 octombrie 2026.