ROBY MAN SERVICE SRL — dosare în instanță
Numele ROBY MAN SERVICE SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 09 octombrie 2026.
- Dosare publice
- 1
- Instanțe
- 1
- Primul dosar
- 20 noiembrie 2025
- Ultima activitate
- 09 octombrie 2026
- Rol dominant
- Terţ poprit — 1 din 1 dosare cu calitate cunoscută (100%)
Din registrul firmelor (CUI 21887046)
- CUI
- 21887046
- Denumire
- ROBY MAN SERVICE SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|52|400|2007
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 06.06.2007
- Sediu
- Bucovina, nr. 194, Sat Hotarele, Comuna Hotarele, Giurgiu
- Activități autorizate (CAEN)
- 2553 Operațiuni de mecanică generală · rev. 3
- 3312 Repararea și întreținerea mașinilor · rev. 3
- 3317 Repararea și întreținerea altor echipamente civile de transport n.c.a. · rev. 3
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 3
- 4639 Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
- 4672 Comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule · rev. 3
Arată toate (17)
- 4673 Comerț cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru motociclete · rev. 3
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
- 4782 Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule · rev. 3
- 4783 Comerț cu amănuntul al motocicletelor; comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru motociclete · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
- 5210 Depozitări · rev. 3
- 5224 Manipulări · rev. 3
- 9529 Repararea și întreținerea articolelor de uz personal și gospodăresc n.c.a. · rev. 3
- 9531 Repararea și întreținerea autovehiculelor · rev. 3
- 9532 Repararea și întreținerea motocicletelor · rev. 3
- 9540 Servicii de intermediere pentru repararea și întreținerea calculatoarelor, a articolelor personale și de uz gospodăresc, a autovehiculelor și motocicletelor · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 588.358 lei (+22% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 57,1 mii lei · 2025 588,4 mii lei · maxim 2025 588,4 mii lei · minim 2015 57,1 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 12,6 mii lei · 2025 −30,1 mii lei · maxim 2021 78,4 mii lei · minim 2025 −30,1 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 2 · 2025 2 · maxim 2015 2 · minim 2019 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 588.358 lei | 482.558 lei | 432.955 lei | 328.935 lei | 366.805 lei | 289.609 lei | 270.485 lei | 179.051 lei | 160.229 lei | 64.200 lei | 57.090 lei |
| Venituri totale | 588.359 lei | 502.697 lei | 438.744 lei | 332.467 lei | 365.586 lei | 289.610 lei | 270.486 lei | 179.053 lei | 160.229 lei | 64.201 lei | 57.090 lei |
| Cheltuieli totale | 606.882 lei | 508.635 lei | 414.798 lei | 268.209 lei | 282.831 lei | 229.484 lei | 234.690 lei | 178.446 lei | 133.608 lei | 57.147 lei | 42.757 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 20.217 lei | 61.098 lei | 78.443 lei | 55.033 lei | 33.087 lei | 0 lei | 25.046 lei | 6.093 lei | 12.620 lei |
| Pierdere netă | 30.116 lei | 14.763 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 1.183 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -30.116 lei | -14.763 lei | 20.217 lei | 61.098 lei | 78.443 lei | 55.033 lei | 33.087 lei | -1.183 lei | 25.046 lei | 6.093 lei | 12.620 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 687.904 lei | 748.706 lei | 743.769 lei | 702.906 lei | 606.333 lei | 449.225 lei | 338.425 lei | 248.468 lei | 118.703 lei | 19.722 lei | 15.380 lei |
| Datorii | 447.313 lei | 477.999 lei | 458.299 lei | 437.653 lei | 402.177 lei | 323.512 lei | 267.745 lei | 210.875 lei | 79.927 lei | 5.992 lei | 7.743 lei |
| Capitaluri proprii | 240.591 lei | 270.707 lei | 285.470 lei | 265.253 lei | 204.156 lei | 125.713 lei | 70.680 lei | 37.593 lei | 38.776 lei | 13.730 lei | 7.637 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Calitate procesuală
- Terţ poprit: 1
Categorii de dosare
- Civil: 1
Stadii procesuale
- Fond: 1
Dosare pe ani
- 2025: 1
Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 1 dosare analizate.
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 21171/236/2025 | Judecătoria Giurgiu | Civil | Fond | Terţ poprit |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare ROBY MAN SERVICE SRL?
ROBY MAN SERVICE SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 09 octombrie 2026.
În ce calitate apare cel mai des ROBY MAN SERVICE SRL?
Cel mai des ca terţ poprit (1 din 1 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia civil (1 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro. Datele acestei pagini au fost calculate la 10 octombrie 2026.