BAUSTRADA REINVEST S.R.L.
BAUSTRADA REINVEST S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Ariceștii Rahtivani, Comuna Ariceștii Rahtivani, Prahova, CUI 21879841. Cifră de afaceri 2025: 563.186 lei
Registru
- CUI
- 21879841
- Denumire
- BAUSTRADA REINVEST S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|29|1429|2007
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 06.06.2007
- Sediu
- ARICEȘTII RAHTIVANI, nr. 877A, et. 1, corp B, cam.3, Sat Ariceștii Rahtivani, Comuna Ariceștii Rahtivani, Prahova
- Activități autorizate (CAEN)
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor · rev. 2
- 4213 Construcția de poduri și tuneluri · rev. 2
- 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 2
- 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 2
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
Arată toate (13)
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
- 6492 Alte activități de creditare · rev. 2
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management · rev. 2
- 7111 Activități de arhitectură · rev. 2
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 2
- 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. · rev. 2
- 7712 Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 563.186 lei (+26% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 0 lei · 2025 563,2 mii lei · maxim 2020 4,2 mil. lei · minim 2015 0 lei.
Rezultat net (lei): 2015 143,7 mii lei · 2025 202,7 mii lei · maxim 2021 1,7 mil. lei · minim 2017 51 lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 2 · 2025 1 · maxim 2015 2 · minim 2020 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 563.186 lei | 448.400 lei | 1.147.145 lei | 756.613 lei | 3.159.455 lei | 4.204.284 lei | 1.057.262 lei | 699.724 lei | 276.000 lei | 0 lei | 0 lei |
| Venituri totale | 2.786.121 lei | 4.334.871 lei | 3.064.661 lei | 2.220.923 lei | 3.463.984 lei | 4.478.051 lei | 1.072.791 lei | 1.353.844 lei | 408.389 lei | 225.386 lei | 217.888 lei |
| Cheltuieli totale | 2.579.144 lei | 3.662.400 lei | 1.911.377 lei | 1.242.556 lei | 1.755.867 lei | 3.749.089 lei | 935.451 lei | 1.059.404 lei | 405.554 lei | 185.402 lei | 46.876 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 202.693 lei | 586.174 lei | 1.137.487 lei | 966.688 lei | 1.678.689 lei | 686.218 lei | 126.635 lei | 279.614 lei | 51 lei | 35.473 lei | 143.683 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 202.693 lei | 586.174 lei | 1.137.487 lei | 966.688 lei | 1.678.689 lei | 686.218 lei | 126.635 lei | 279.614 lei | 51 lei | 35.473 lei | 143.683 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 36.957.001 lei | 34.180.309 lei | 31.777.765 lei | 14.794.580 lei | 7.037.462 lei | 5.811.266 lei | 1.274.933 lei | 784.272 lei | 653.270 lei | 478.160 lei | 500.610 lei |
| Datorii | 34.017.284 lei | 31.443.285 lei | 29.626.915 lei | 13.781.218 lei | 3.839.255 lei | 4.291.748 lei | 441.633 lei | 77.608 lei | 226.220 lei | 51.160 lei | 46.832 lei |
| Capitaluri proprii | 2.939.717 lei | 2.737.024 lei | 2.150.850 lei | 1.013.362 lei | 3.046.675 lei | 1.367.986 lei | 681.768 lei | 555.132 lei | 275.518 lei | 275.468 lei | 239.995 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este BAUSTRADA REINVEST S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, BAUSTRADA REINVEST S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul BAUSTRADA REINVEST S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Ariceștii Rahtivani, Comuna Ariceștii Rahtivani, județul Prahova (ARICEȘTII RAHTIVANI, nr. 877A, et. 1, corp B, cam.3); numărul de înmatriculare e J|29|1429|2007, din 06.06.2007.
Ce cifră de afaceri a avut BAUSTRADA REINVEST S.R.L. în 2025?
563.186 lei, cu 26% peste 2024 (448.400 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 202.693 lei.
Câți salariați are BAUSTRADA REINVEST S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre BAUSTRADA REINVEST S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.