CLARIS PLUS SRL
CLARIS PLUS SRL: firmă în funcțiune din Sat Mândruloc, Comuna Vladimirescu, Arad, CUI 21843554. Cifră de afaceri 2025: 140.658 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF,
Registru
- CUI
- 21843554
- Denumire
- CLARIS PLUS SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|02|1059|2007
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 31.05.2007
- Sediu
- Horia Hulubei, nr. 9, Sat Mândruloc, Comuna Vladimirescu, Arad
- Activități autorizate (CAEN)
- 2223 Fabricarea de uși și ferestre din material plastic · rev. 3
- 2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice · rev. 3
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
Arată toate (9)
- 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
- 5210 Depozitări · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- RELUARE ACTIVITATE
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 140.658 lei (-18% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2019 77,3 mii lei · 2025 140,7 mii lei · maxim 2021 247,4 mii lei · minim 2020 74,4 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 0 lei · 2025 25 mii lei · maxim 2021 66 mii lei · minim 2024 −43,4 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2019 1 · 2025 1 · maxim 2019 1 · minim 2019 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 140.658 lei | 171.437 lei | 89.651 lei | 90.263 lei | 247.421 lei | 74.425 lei | 77.275 lei | — | — | — | — |
| Venituri totale | 140.659 lei | 188.938 lei | 89.656 lei | 90.263 lei | 271.046 lei | 94.540 lei | 77.275 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 114.336 lei | 232.038 lei | 83.679 lei | 101.914 lei | 202.745 lei | 93.275 lei | 68.060 lei | — | — | — | — |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 25.015 lei | 0 lei | 5.125 lei | 0 lei | 66.025 lei | 617 lei | 8.442 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 43.374 lei | 0 lei | 12.419 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 25.015 lei | -43.374 lei | 5.125 lei | -12.419 lei | 66.025 lei | 617 lei | 8.442 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 50.638 lei | 33.223 lei | 92.835 lei | 79.660 lei | 84.513 lei | 17.580 lei | 14.948 lei | 2.195 lei | 2.195 lei | 2.195 lei | 2.195 lei |
| Datorii | 20.462 lei | 8.063 lei | 25.101 lei | 17.051 lei | 7.234 lei | 6.326 lei | 4.311 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Capitaluri proprii | 30.176 lei | 25.160 lei | 67.734 lei | 62.609 lei | 77.279 lei | 11.254 lei | 10.637 lei | 2.195 lei | 2.195 lei | 2.195 lei | 2.195 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este CLARIS PLUS SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, CLARIS PLUS SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul CLARIS PLUS SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Mândruloc, Comuna Vladimirescu, județul Arad (Horia Hulubei, nr. 9); numărul de înmatriculare e J|02|1059|2007, din 31.05.2007.
Ce cifră de afaceri a avut CLARIS PLUS SRL în 2025?
140.658 lei, cu 18% sub 2024 (171.437 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 25.015 lei.
Câți salariați are CLARIS PLUS SRL?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre CLARIS PLUS SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.