NELICATI SRL — dosare în instanță
Numele NELICATI SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 12 octombrie 2026.
- Dosare publice
- 1
- Instanțe
- 1
- Primul dosar
- 20 noiembrie 2024
- Ultima activitate
- 12 octombrie 2026
- Rol dominant
- Terţ poprit — 1 din 1 dosare cu calitate cunoscută (100%)
Din registrul firmelor (CUI 21820720)
- CUI
- 21820720
- Denumire
- NELICATI SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|06|514|2007
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 29.05.2007
- Sediu
- ZIMBRULUI, nr. 13, Municipiul Bistrița, Bistrița-Năsăud
- Activități autorizate (CAEN)
- 1071 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie · rev. 2
- 4636 Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoase · rev. 2
- 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase, în magazine specializate · rev. 2
- 6622 Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 31.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- RELUARE ACTIVITATE
Financiar
Financiar · 2015–2025 · 10 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 637.937 lei (+39% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 180,6 mii lei · 2025 637,9 mii lei · maxim 2018 790,1 mii lei · minim 2017 151,8 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 54 lei · 2025 64,8 mii lei · maxim 2018 260,2 mii lei · minim 2015 54 lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 4 · 2025 4 · maxim 2021 7 · minim 2017 3.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 637.937 lei | 459.485 lei | 359.782 lei | 271.484 lei | 191.873 lei | fără bilanț | 777.931 lei | 790.139 lei | 151.845 lei | 182.374 lei | 180.645 lei |
| Venituri totale | 639.480 lei | 459.604 lei | 485.375 lei | 565.704 lei | 677.003 lei | fără bilanț | 1.174.931 lei | 844.639 lei | 622.895 lei | 182.374 lei | 181.413 lei |
| Cheltuieli totale | 560.196 lei | 433.721 lei | 467.339 lei | 519.937 lei | 637.473 lei | fără bilanț | 1.111.649 lei | 576.547 lei | 620.113 lei | 180.015 lei | 176.280 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 64.782 lei | 16.999 lei | 14.798 lei | 41.681 lei | 37.692 lei | fără bilanț | 54.803 lei | 260.208 lei | 1.263 lei | 893 lei | 54 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | fără bilanț | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 64.782 lei | 16.999 lei | 14.798 lei | 41.681 lei | 37.692 lei | fără bilanț | 54.803 lei | 260.208 lei | 1.263 lei | 893 lei | 54 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 888.112 lei | 618.975 lei | 488.664 lei | 463.908 lei | 728.299 lei | fără bilanț | 1.095.358 lei | 548.590 lei | 207.968 lei | 506.120 lei | 404.473 lei |
| Datorii | 394.706 lei | 190.351 lei | 77.034 lei | 26.832 lei | 348.139 lei | fără bilanț | 766.756 lei | 274.791 lei | 194.377 lei | 493.793 lei | 393.039 lei |
| Capitaluri proprii | 493.406 lei | 428.624 lei | 411.630 lei | 421.209 lei | 379.528 lei | fără bilanț | 328.602 lei | 273.799 lei | 13.591 lei | 12.327 lei | 11.434 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 4 | 5 | 5 | 4 | 7 | fără bilanț | 6 | 3 | 3 | 5 | 4 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Calitate procesuală
- Terţ poprit: 1
Categorii de dosare
- Civil: 1
Stadii procesuale
- Fond: 1
Dosare pe ani
- 2024: 1
Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 1 dosare analizate.
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 37920/299/2024 | Judecatoria SECTORUL 1 BUCURESTI | Civil | Fond | Terţ poprit |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare NELICATI SRL?
NELICATI SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 12 octombrie 2026.
În ce calitate apare cel mai des NELICATI SRL?
Cel mai des ca terţ poprit (1 din 1 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia civil (1 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro. Datele acestei pagini au fost calculate la 23 octombrie 2026.