EUROAGRISERE SRL
EUROAGRISERE SRL: firmă în funcțiune din București Sectorul 3, București, CUI 21800480. Cifră de afaceri 2025: 2.943.175 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 21800480
- Denumire
- EUROAGRISERE SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|10074|2007
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 25.05.2007
- Sediu
- Str. FOISORULUI, nr. 5, bl. F4C, sc. 2, et. P, ap. 39, București Sectorul 3, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 4511 Demolarea construcțiilor, terasamente și organizare de șantiere · rev. 1
- 4521 Construcții de clădiri și lucrări de geniu · rev. 1
- 4522 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 1
- 4531 Lucrări de instalații electrice · rev. 1
- 4532 Lucrări de izolații și protecție anticorozivă · rev. 1
- 4533 Lucrări de instalații tehnico-sanitare · rev. 1
Arată toate (19)
- 4534 Alte lucrări de instalații · rev. 1
- 4541 Lucrări de ipsoserie · rev. 1
- 4542 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 1
- 4543 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 1
- 4544 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 1
- 4545 Alte lucrări de finisare · rev. 1
- 6023 Transporturi terestre de călători, ocazionale · rev. 1
- 6024 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 1
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
- 4611 Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate · rev. 2
- 4614 Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane · rev. 2
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
- 6399 Alte activități de servicii informaționale n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 31.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 2.943.175 lei (+211% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 423,9 mii lei · 2025 2,9 mil. lei · maxim 2025 2,9 mil. lei · minim 2018 137,5 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 193,6 mii lei · 2025 1,3 mil. lei · maxim 2025 1,3 mil. lei · minim 2018 −31 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 2 · 2025 1 · maxim 2015 2 · minim 2018 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 2.943.175 lei | 947.751 lei | 791.734 lei | 331.116 lei | 1.434.085 lei | 508.438 lei | 1.169.014 lei | 137.496 lei | 211.257 lei | 214.608 lei | 423.930 lei |
| Venituri totale | 2.957.017 lei | 954.477 lei | 1.155.746 lei | 353.508 lei | 1.442.465 lei | 515.657 lei | 1.183.128 lei | 145.344 lei | 212.944 lei | 215.337 lei | 432.780 lei |
| Cheltuieli totale | 1.442.900 lei | 346.186 lei | 733.462 lei | 284.895 lei | 364.120 lei | 322.873 lei | 787.637 lei | 174.910 lei | 241.143 lei | 160.309 lei | 199.169 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 1.303.063 lei | 585.913 lei | 410.980 lei | 65.352 lei | 1.064.230 lei | 187.905 lei | 383.716 lei | 0 lei | 0 lei | 52.647 lei | 193.595 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 31.009 lei | 30.313 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 1.303.063 lei | 585.913 lei | 410.980 lei | 65.352 lei | 1.064.230 lei | 187.905 lei | 383.716 lei | -31.009 lei | -30.313 lei | 52.647 lei | 193.595 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 1.846.004 lei | 908.310 lei | 770.080 lei | 1.029.773 lei | 1.230.360 lei | 418.585 lei | 456.783 lei | 577.647 lei | 285.029 lei | 322.090 lei | 354.939 lei |
| Datorii | 542.701 lei | 322.157 lei | 358.860 lei | 964.181 lei | 165.890 lei | 230.440 lei | 63.515 lei | 95.172 lei | 162.110 lei | 38.858 lei | 34.354 lei |
| Capitaluri proprii | 1.303.303 lei | 586.153 lei | 411.220 lei | 65.592 lei | 1.064.470 lei | 188.145 lei | 383.956 lei | 91.910 lei | 122.919 lei | 283.232 lei | 320.585 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este EUROAGRISERE SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, EUROAGRISERE SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 31.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul EUROAGRISERE SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 3, județul București (Str. FOISORULUI, nr. 5, bl. F4C, sc. 2, et. P, ap. 39); numărul de înmatriculare e J|40|10074|2007, din 25.05.2007.
Ce cifră de afaceri a avut EUROAGRISERE SRL în 2025?
2.943.175 lei, cu 211% peste 2024 (947.751 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 1.303.063 lei.
Câți salariați are EUROAGRISERE SRL?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre EUROAGRISERE SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (31.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.