COMPAD SRL
COMPAD SRL: firmă în funcțiune din Sat Văieni, Comuna Padeș, Gorj, CUI 2177638. Cifră de afaceri 2025: 1.159.227 lei, 3 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 2177638
- Denumire
- COMPAD SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|18|512|1991
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 20.06.1991
- Sediu
- Sat Văieni, Comuna Padeș, Gorj
- Activități autorizate (CAEN)
- 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare · rev. 3
- 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
- 4721 Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete · rev. 3
- 4722 Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne · rev. 3
- 4723 Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor · rev. 3
Arată toate (19)
- 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase · rev. 3
- 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor · rev. 3
- 4726 Comerț cu amănuntul al produselor din tutun · rev. 3
- 4727 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare · rev. 3
- 4751 Comerț cu amănuntul al textilelor · rev. 3
- 4754 Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice · rev. 3
- 4755 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a. · rev. 3
- 4761 Comerț cu amănuntul al cărților · rev. 3
- 4762 Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie · rev. 3
- 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei · rev. 3
- 4772 Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele · rev. 3
- 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie · rev. 3
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 11.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.159.227 lei (+28% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 463,7 mii lei · 2025 1,2 mil. lei · maxim 2025 1,2 mil. lei · minim 2016 426,9 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 3,7 mii lei · 2025 39 mii lei · maxim 2025 39 mii lei · minim 2018 −113,3 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 3 · 2025 3 · maxim 2019 7 · minim 2015 3.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 1.159.227 lei | 903.379 lei | 864.475 lei | 691.607 lei | 755.060 lei | 675.362 lei | 672.056 lei | 506.764 lei | 470.422 lei | 426.873 lei | 463.705 lei |
| Venituri totale | 1.169.582 lei | 919.667 lei | 914.668 lei | 718.095 lei | 758.488 lei | 704.951 lei | 701.806 lei | 506.764 lei | 510.422 lei | 426.873 lei | 468.705 lei |
| Cheltuieli totale | 1.123.139 lei | 911.122 lei | 926.791 lei | 723.336 lei | 799.111 lei | 730.055 lei | 690.058 lei | 614.802 lei | 499.291 lei | 426.096 lei | 465.054 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 38.996 lei | 7.169 lei | 0 lei | — | — | — | 4.527 lei | — | 6.121 lei | 757 lei | 3.651 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 21.746 lei | 13.987 lei | 46.704 lei | 31.185 lei | — | 113.333 lei | — | — | — |
| Rezultat net | 38.996 lei | 7.169 lei | -21.746 lei | -13.987 lei | -46.704 lei | -31.185 lei | 4.527 lei | -113.333 lei | 6.121 lei | 757 lei | 3.651 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 495.008 lei | 442.764 lei | 396.386 lei | 402.548 lei | 397.172 lei | 486.708 lei | 486.149 lei | 489.712 lei | 584.692 lei | 588.163 lei | 572.160 lei |
| Datorii | 677.339 lei | 664.091 lei | 602.247 lei | 586.667 lei | 565.865 lei | 608.697 lei | 576.953 lei | 585.043 lei | 566.690 lei | 577.398 lei | 562.152 lei |
| Capitaluri proprii | -182.331 lei | -221.327 lei | -205.861 lei | -184.119 lei | -168.693 lei | -121.989 lei | -90.804 lei | -95.331 lei | 18.002 lei | 10.765 lei | 10.008 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 3 | 4 | 7 | 6 | 7 | 7 | 7 | 6 | 4 | 5 | 3 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este COMPAD SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, COMPAD SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 11.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul COMPAD SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Văieni, Comuna Padeș, județul Gorj; numărul de înmatriculare e J|18|512|1991, din 20.06.1991.
Ce cifră de afaceri a avut COMPAD SRL în 2025?
1.159.227 lei, cu 28% peste 2024 (903.379 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 38.996 lei.
Câți salariați are COMPAD SRL?
3 salariați în medie în 2025 (4 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre COMPAD SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (11.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.